HOROSKOP partnerski czyli o cechach znaków zodiaku z przymrużeniem oka

HOROSKOP partnerski czyli o cechach znaków zodiaku z przymrużeniem oka

Każdy z nas spotkał się z metkami przyklejonymi do konkretnych znaków zodiaku. Znaków zodiaku jest tylko 12 (podobno już 13, ale ta klasyfikacja dopiero sie przebija), a zachowań ludzkich i konfiguracji tysiące. Jednak często mówimy, że „coś w tym jest” i z takim założeniem można się wyluzować, uśmiechnąć i poczytać…

Horoskop partnerski na wesoło:

BARAN

Możesz przeżyć ze mną ekscytujący wieczór, a później gorącą noc. Nie oczekuj jednak, że będę nazajutrz pamiętał Twoje imię. Obce mi są także wyrafinowane pieszczoty. Możesz za to liczyć na mój szczery entuzjazm i niezniszczalny temperament. Bardzo trudno jest mnie doprowadzić do ołtarza.

Aby zyskać moją wierność musisz mnie ciągle zaskakiwać i ekscytować. Działa na mnie dyplomacja i urok osobisty Wagi. Nie nudzę się ze Strzelcem i Lwem, uwielbiam ich optymizm i ochotę do przygód.

Jeżeli zechcesz się mnie pozbyć wystarczy, że zaczniesz żyć schematami, ograniczać moją wolność, robić problemy z drobiazgów, a seks traktować jako małżeński obowiązek.

BYK

Rzadko bywam niestały i pochopny w uczuciach. Interesuję się domem, staram się uczynić go ciepłym i wygodnym, tak aby dwoje ludzi (a w przyszłości więcej, gdy pojawią się dzieci) czuło się w nim komfortowo.

Stąpam mocno po ziemi, choć przyznam, że fascynują mnie osoby bardziej szalone ode mnie. Lubię wszelkie przyjemności, zwłaszcza seks i dobre jedzenie.

Najlepiej funkcjonuję w związku z Panną, Koziorożcem i Skorpionem. Jeśli z kimś jestem, nie zrażają mnie jego humory, prezentuję stoicki spokój w obliczu awantur domowych. I uwaga! bardzo trudno jest się mnie pozbyć!

 

BLIŹNIAK

Najlepszy jestem we flircie. Flirtuję chętnie, z kilkoma osobami naraz. Nawet jeśli okażę Ci najwyższe zainteresowanie, mogę o Tobie za chwilę zapomnieć, gdy pojawi się ktoś ciekawszy. Nie szukaj u mnie współczucia ani głębi uczuć.

Życie ze mną może być fascynujące pod warunkiem, że zaakceptujesz moją zmienność i nie będziesz mnie obarczać nadmiernymi obowiązkami. Zostanę z Tobą dopóki będziesz mnie intelektualnie inspirować i dostarczać nowych wrażeń. Bardzo dobrze rozmawia mi się z Wagą i Wodnikiem, podoba mi się temperament Barana i Strzelca, fascynuje mnie Skorpion. Koziorożec i Panna mnie nudzą, nie rozumiem o co chodzi Rybie, Rak i Byk bywają moimi przyjaciółmi.

RAK

W miłości trudno mi o pierwszy krok, czekam zawsze na inicjatywę z Twojej strony. Nie dowierzam entuzjastycznym zapewnieniom Barana, zraża mnie też powierzchowność Wagi. Uwielbiam zanurzać się w głęboki, pokryty lodem ocean uczuć Skorpiona. Jako jeden z nielicznych potrafię zrozumieć mistyczną naturę Ryb. Mogę z poświęceniem trwać u Twego boku, nawet jeśli przy tym sam jestem nieszczęśliwy.

Jeżeli odejdziesz, nigdy o Tobie nie zapomnę i przez wiele nocy będę analizował powody naszego rozstania. Małżeństwo, dom, dzieci to dla mnie sprawy bardzo ważne, nigdy nie będę w pełni szczęśliwy, jeżeli nie powiedzie mi się na tym polu.

LEW

Czy mówiłem już, że jestem najlepszy praktycznie we wszystkim? Zresztą jeżeli chcesz być ze mną, musisz to często podkreślać. Możesz liczyć w domu na mój dobry humor i ogólnie będę się starał uprzyjemnić nam czas na wszelkie sposoby. Zadbam też o nasz status materialny, żebym nie musiał się za Ciebie wstydzić, gdy pojawimy się na jakiejś wielkiej gali. Nie miej jednak nadziei na demokrację, interesuje mnie tylko władza absolutna!

Skorpion nie pozwala sobą rządzić, dlatego unikam z nim związków. Baran też wyłamuje mi się spod władzy, ale jemu to akurat nie wiem dlaczego wybaczam. Lubię ustępliwą Wagę i wesołe towarzystwo Strzelca, często udaje mi się go nakłonić, żeby zrobił coś za mnie, szkoda tylko, że brakuje mu konsekwencji. No cóż, nikt nie jest doskonały, oczywiście z wyjątkiem MNIE!

PANNA

Mam tak wysokie kryteria, że na mojego partnera nadaje się może tylko jedna osoba na świecie. Jako trzeźwy realista zdaję sobie sprawę, że mogę jej nigdy nie spotkać. W małżeństwie można na mnie liczyć, wywiążę się ze wszystkich obowiązków perfekcyjnie, natomiast proszę mnie nie posądzać o wybujałą wyobraźnię.

Preferuję higienę w sypialni, jadalni, łazience i przedpokoju, przy okazji rozmowy pościeram kurze, przynajmniej nie zmarnuję tego czasu całkowicie.

O moim życiu intymnym nic więcej nie powiem, chyba że Koziorożcowi, ten na pewno nie wypapla. Tylko proszę oszczędźcie mi widoku Bliźniaka i Strzelca, są niepoważni i za dużo hałasują.

 

WAGA

Dopasuję się do Ciebie z łatwością, poznam Twoje potrzeby i będę starał się je zaspokajać. Nikt z całego zodiaku nie potrafi być z kimś tak jak ja. Często bywam pacyfistą, brzydzę się przemocą. Wolę zdobyć to na czym mi zależy dyplomacją, wdziękiem i urokiem osobistym. Dążę w związku do harmonii, ale obca jest mi głębia uczuć.

W małżeństwie wcielam w życie ideę partnerstwa, jestem bardzo tolerancyjny, nie lubię kłótni i wulgarnego zachowania. Najlepiej czuję się z Wodnikiem albo Bliźniakiem, z Lwem otaczam się pięknymi rzeczami. Z Baranem prowadzę ożywione życie towarzyskie, nie rozumiem Raka, Byk mnie trochę nudzi, Strzelec jest dla mnie zbytnim ryzykantem, ale potrafię docenić jego opiekę.

SKORPION

Nie znam uczuć letnich, chociaż nie łatwo przyjdzie Ci mnie rozpracować. Wciągnę Cię w długą fascynującą grę. Potrafię mówić nieprzyjemną prawdę, potrafię też wiele wytrzymać.

Bez problemu oddzielam seks od uczuć. Musisz mieć niezły temperament i kondycję, bo kiedy już znajdziemy się w sypialni, gra stanie się jeszcze ostrzejsza! W małżeństwie można na mnie liczyć w najtrudniejszych chwilach. Nie oczekuj jednak, że będę Ci odmalowywał naszą przyszłość w pięknych barwach. Udany seks przeżywam z drugim Skorpionem, ale trudno nam o coś więcej, z Rakiem lub Rybami połączy mnie prawdziwa namiętność, możemy też razem stworzyć dom. Wodnik i Lew niech mnie lepiej omijają, pierwszego nie zrozumiem, a drugiemu nie ustąpię.

STRZELEC

Uwielbiam romans z dozą humoru, a gdy się zakocham, nie sądzę, że podpisuję cyrograf. Jeżeli nie ma przy mnie osoby, którą kocham, to często po prostu kocham tą (tego), która jest w pobliżu. Z Baranem mogę zawojować cały świat, z Lwem będziemy prowadzić wystawne życie, Wodnik i Bliźniak to wspaniali przyjaciele, możemy do rana toczyć intelektualne dyskusje, w których poczuję ożywczy oddech przenikającej świat idei.

Seks traktuję jako wspaniałą zabawę, rzadko kiedy w łóżku, częściej w niespodziewanym miejscu i czasie.

KOZIOROŻEC

Widzieliście kiedyś gody kozic górskich? To bardzo czujne zwierzęta, tak jak ja starają się wcześniej wypatrzyć niebezpieczeństwo. Nie ufam nikomu i niczemu, prześwietlę dokładnie kandydata na mojego partnera. W małżeństwie oczekuję przestrzegania ustalonych przeze mnie reguł. Mogę być domowym tyranem, nawet sadystą. Jeśli jednak będziesz mi posłuszny, czeka Cię nagroda.

Jedynie zodiakalna Panna potrafi spełnić moje wymagania, tylko Byk przetrwa piekło jakie mogę zgotować partnerowi, żeby go przetestować. Ze Skorpionem prowadzę nieustanne podchody i próbę sił. Baran doprowadza mnie do szewskiej pasji, ponieważ nigdy nie udaje mi się zmusić go do posłuszeństwa.

WODNIK

Braterstwo i przyjaźń ważniejsze są dla mnie niż flirt, romans czy małżeństwo. Nie ograniczam wolności partnera, tego samego zresztą oczekuję w zamian. Trudno namówić mnie na ślub.

Jeśli mamy być razem, oczekuję od Ciebie tolerancji dla moich niekonwencjonalnych pomysłów. Najbardziej lubię towarzystwo Bliźniaka, Wagi, Strzelca i Barana. Możesz się poczuć urażona
(urażony), gdy zamiast na kolację we dwoje wybiorę się na odczyt poświęcony najnowszym odkryciom w nauce. Jeżeli chcesz mnie zdobyć, musisz być osobą o szerokich horyzontach, inteligentną i oryginalną.

RYBA

Nikt nie zna tyle odcieni miłości, nie doznaje tylu wzruszeń, nie poświęca się tak dla ukochanej osoby. Jeśli pozostaję na niskim stopniu rozwoju osobistego, bywam po prostu bardzo kochliwa, niestała, a bez uczuć pogrążam się w depresji. Moim przeznaczeniem jest rozwijać się, często niestety przez cierpienie, dlatego tak wiele Ryb cierpi z miłości.

Małżeństwo to dla mnie pokrewieństwo dusz, seks to transcendentalne przeżycie. Wspaniale dogaduję się z Rakiem, Skorpionem oraz innymi Rybami. Byk daje mi poczucie bezpieczeństwa, Panna pomaga wykorzystywać mój wewnętrzny potencjał. Bliźniak i Strzelec ranią mnie boleśnie, ale im to wybaczam, bo i to cierpienie ma swój sens.

I co sądzicie, pasuje do Was?

  • SAG 
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :