Sandra i Maciek w sesji konkursowej w Art Hotelu

Sandra i Maciek w sesji konkursowej w Art Hotelu

Sandra i Maciek, narzeczeni-laureaci drugiej nagrody w naszym ostatnim konkursie „Jak się poznaliście?”, jakiś czas temu przyjechali z pięknej Warszawy na romantyczny weekend we Wrocławiu, by zrealizować wygraną. Okazja podwójnie ekscytująca, bo przypadła w urodziny Sandry:)

Romantyczna kolacja ze śniadaniem w Art Hotelu oraz kameralna sesja w tamtejszej magicznej Sali Ogrodowej uwiecznionej przez Patrycję z Campanula Fotografia, w wiosennej oprawie i dekoracji od pań z Wromedia.

Z konkursami i wygranymi bywa różnie – zawsze jest ten dreszcz niepewności na ile para odnajdzie się przed obiektywem i na ile będzie otwarta na współpracę oraz zabawę. Szybko okazało się, że nie przypadkiem to właśnie ONI są stworzeni do takiej sesji, bo ich naturalność, spontaniczność, luz, wyczuwalna bliskość oraz miłość to aż nadto, by okiełznać przed obiektywem takie temperamenty:) To było cudowne doświadczenie, bo spotkały się energie ciepłych i wspaniałych osób – Sandry i Maćka oraz Patrycji, Gabrysi i Joli. Jedynym zaskoczeniem był… wzrost Laureatów – i tu się dobrali, a jak zobaczycie na zdjęciach, patrzenie na nich z KAŻDEJ perspektywy daje mnóstwo radości i satysfakcji.

Dziękujemy Wam za obecność, dziękujemy Ekipie Art Hotelu, z którym wieloletnia współpraca to zaszczyt i prawdziwa przyjemność, dziękujemy cudownym kobietom z Wromedia, których pomysły sięgają już zdaje się sezonu 2022, dziękujemy Patrycji za jej talent i subtelną pracę dzięki której Sandra, Maciek oraz my wszyscy możemy podziwiać emocje i chwile uwiecznione na jej fotografiach.

Sandro i Maćku – tak trzymajcie – życzymy Wam niesłabnącej energii i udanych przygotowań przedślubnych, a później – wiadomo – będzie jak z bajki, prawda?

-Redakcja PMP-

 

Laureaci konkursu Przewodnika Młodej Pary

 

Fotograficzna sesja narzeczeńska w Art Hotelu

Sesja narzeczeńska nagroda w konkursie

Sesja narzeczeńska w Art Hotelu we Wrocławiu

Zwycięzcy konkursu Przewodnika Młodej Pary

Sesja zdjęciowa w Art Hotelu Wrocław

WordPress Image Gallery Plugin
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :