Targi Ślubne Wrocław w Hali Stulecia 14 stycznia

Targi Ślubne w Hali Stulecia we Wrocławiu już 14 stycznia!

Dzień dobry, już w niedzielę widzimy się na Targach Ślubnych w Hali Stulecia. Jak w każdej edycji, tym razem również Przewodnik będzie wręczany wszystkim parom, które odwiedzą imprezę.

Plan Hali jest zapełniony, spodziewamy się, że każdy znajdzie coś ciekawego, bo nawet jeśli już sporo rzeczy ma zamówionych na ślub, warto przyjść i poczuć przedślubną atmosferę, nacieszyć oczy pięknymi ślubnymi motywami stworzonymi przez firmy, które z roku na rok prześcigają się w wystroju stoisk.

Czeka na Was mnóstwo atrakcji, pokazy sceniczne i konkursy, w których można wygrać naprawdę cenne nagrody – jak choćby aż 3 suknie ślubne! Jeśli macie chrapkę na naprawdę cenne nagrody, bądźcie pod sceną przed 12.00, kiedy to zaczyna się program główny, pokazy mody, tańca, sztuki barmańskiej i inne wydarzenia przemieszane ze scenicznymi konkursami. Jest o co powalczyć…

Wystawcy niezależnie przygotowują oferty specjalne, promocje i niespodzianki, z których możecie skorzystać często jedynie na Targach. Jeśli nie wybraliście jeszcze zespołu, będziecie mieć niepowtarzalną szansę na posłuchanie kilku naprawdę dobrych na żywo.

Do tego przepiękne auta, degustacje słodkości, pokazy make-upu i mini warsztaty tematyczne.

Więcej na targislubne.pl/wroclaw >>

Dobrej energii, wspaniałych wrażeń i do zobaczenia!

-Redakcja-

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :