Zakochani w kuchni wyjątkowy prezent na ślub

Zakochani w kuchni wyjątkowy prezent na ślub

Trafiła do nas wyjątkowa pozycja wśród książek kucharskich, dedykowana Nowożeńcom – Zakochani w kuchni. Oczami wyobraźni widzimy już pary rozpoczynając przygodę w kuchni lub celebrujące wspólne gotowanie z satysfakcją otwierając kolejne karty książki.

Zakochani w kuchni książka kucharska dla nowożeńców

Pozycja jest przepięknie wydana, estetyczna, nowoczesna i nie przegadana.

To również świetny pomysł na prezent na wieczór panieński, parapetówkę czy inną okazję, którą pary mogą wspólnie chcieć celebrować.

Gotowanie jest sztuką, której można się nauczyć – oto motto przezabawnego spotu, który doskonale ilustruje przydatność książki…

Jak książkę rekomendują same autorki?

– Zakochani w kuchni to wyjątkowa książka kucharska, przeznaczona dla nowożeńców rozpoczynających wspólne życie. To pierwsza tego typu pozycja na polskim rynku wydawniczym.

Książka podzielona jest na rozdziały odpowiadające konkretnym sytuacjom i wyzwaniom, którym stawiamy czoła na nowej drodze życia – od przygotowywania śniadań do łóżka, poprzez szykowanie lunchów do pracy i dań na co dzień czy organizowanie obiadów dla całej rodziny i spotkań z przyjaciółmi, po przyrządzanie romantycznych kolacji we dwoje, deserów oraz drinków.

Piszemy również o tym, jakie produkty powinny znajdować się w dobrze zaopatrzonej spiżarni i lodówce, a także prezentujemy przydatne sprzęty i akcesoria kuchenne.

W rozdziale O winie przeczytacie o popularnych szczepach i rodzajach win, dowiecie się, jak dobierać je do potraw, a także poznacie ciekawostki i mity dotyczące tego trunku.

Zakochani w kuchni to jednak przede wszystkim książka, która ułatwi nowożeńcom pierwsze kuchenne zmagania i, wraz z rozpoczęciem nowego rozdziału życia, rozbudzi w nich radość ze wspólnego gotowania i smakowania.

…………………………………..

Podoba nam się też pomysł oprawy książki – dostajecie pudełko z kopertą i wstążeczką – praktycznie gotowiec do wpisania życzeń oraz dedykacji – i prezent gotowy.

Tutaj znajdziecie więcej informacji, część przepisów i oczywiście możecie zamówić książkę: zakochaniwkuchni.pl

  • Zakochani w kuchni. Książka kucharska dla nowożeńców
  • Autorki: Zuzanna Deckert, Ewa German, Katarzyna Krajewska-Sycz. Miłośniczki gotowania, podróżowania i celebrowania życia:)

Zakochani w kuchni logo

Zakochani w kuchni książka kucharska prezent dla nowożeńców  Zakochani w kuchni książka kucharska dla nowożeńców

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :