Jak dobrać spinki do mankietów?

Spinki do koszuli to elegancki drobiazg, który panowie wkładają na specjalne okazje. Pan młody może zdecydować się na ten dodatek w wersji klasycznej lub… zaszaleć.

Dobór spinek do koszuli garnituru ślubnego

Jeżeli spinki noszone są do specjalnych koszul z tzw. francuskimi mankietami i do eleganckiego garnituru, mankiet takiej koszuli powinien lekko wystawać spod mankietu marynarki. Wówczas spinki powinny być stonowane, stosowne do eleganckich okazji. Spinek i krawata lepiej nie wkładać, jeśli pan nie będzie miał na sobie marynarki. Można je nosić także do fraka lub smokingu, które wymagają odpowiedniej do takiego stroju koszuli.

Pan młody a charakter spinek do mankietów

Spinki dobieramy kolorystycznie i stylistycznie do pozostałych elementów garderoby takich jak np. krawat, zegarek, klamra paska, buty. Do koszul i garniturów w ciepłych odcieniach można wybrać spinki złote, do odcieni zimnych i neutralnych bardziej pasują spinki w kolorze srebrnym. Jeżeli występuje w nich element kolorystyczny, powinien on współgrać, na przykład z krawatem. Gdy natomiast wybieramy zestaw kontrastujący – niech ta różnica będzie zdecydowana.

Zwolennicy klasyki najczęściej decydują się na spinki proste, eleganckie, o wyważonej formie. Wersje bogato zdobione mogą mieć swój odpowiednik glamour w biżuterii partnerki. Ta męska biżuteria nie powinna z daleka „świecić”, lecz dyskretnie podkreślać stylizację i pozwolić dać się odkryć przy bliższym kontakcie z ich właścicielem.

Spinki do mankietów Diuk Wrocław
Pan młody w granatowej marynarce w muszce

Spinki na poważnie i z przymrużeniem oka

W wersji żartobliwej – na uroczystości, gdzie można pozwolić sobie na odrobinę nonszalancji, spinki mogą odzwierciedlać pasje lub nawiązywać do profesji mężczyzny. Panowie czasem wybierają spinki korespondujące z tematyką i stylem przyjęcia. To także doskonały pomysł na prezent, na przykład dla pana młodego od przyszłej żony, czy od pana młodego dla świadka.

Przyszli mężowie to fani Jamesa Bonda, pasjonaci kina, fotografii, lotnictwa, miłośnicy piłki nożnej czy golfa, informatycy i uzależnieni od komputera. Mam wrażenie, że każdy mężczyzna może wyrazić siebie także poprzez taki drobiazg, jak spinki w koszuli. I pokazać dystans do siebie, którego czasem wszystkim nam brakuje.

.

Dowcipne spinki do mankietów Merkury Wrocław
Spinki do mankietów dla Pana Młodego
Spinki do mankietów dla Pana Młodego, który lubi Star Wars lub Supermana
Eleganckie i dowcipne spinki do mankietów Diuk Wrocław
Spinki do koszuli w kształcie serc

Biżuteria jako prezent dla świadka i taty

Elegancki zegarek i komplet spinek to świetny prezent nie tylko dla pana młodego, lecz także dla świadka lub ojca w ramach podziękowań. Zawsze znajdzie się okazja by je włożyć i wspomnieć tę wyjątkową okazję.

Zegarek i eleganckie spinki do mankietów Diuk Wrocław

komplet: Diuk Wrocław

Diabeł tkwi w szczegółach – spinki do mankietów to z pewnością jeden z nich.

Materiały: Diuk

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :