Z ART HOTELU na księżyc i z powrotem

Z ART HOTELU na księżyc i z powrotem

23 lata temu pierwsi goście przekroczyli progi Art Hotelu. Gdyby zrobili to dziś jeszcze raz, być może rozpoznaliby naszego szefa kuchni Grzegorza Pomietło lub Artura, kelnera z najdłuższym stażem. W kolejnych latach dołączali pracownicy, którzy również są z nami do dziś. Sumując to doświadczenie, być może osiągnęlibyśmy już wiek naszej kamienicy. Ale to wcale nie oznacza, że czujemy się staro!

Gdy niektórych naszych tegorocznych nowożeńców nie było jeszcze na świecie, my witaliśmy już pierwszych weselnych gości. Od tego czasu byliśmy obecni w tym najważniejszym dniu u 1220 par. We wnętrzach Art Hotelu na przestrzeni lat odbywały się tradycyjne huczne wesela, wytworne zasiadane bankiety, kameralne rodzinne spotkania, jak i intymne uroczystości ślubne we dwoje. Nasze sale zmieniały swoje oblicza wielokrotnie i na niezliczoną ilość sposobów: jednego wieczoru Sala Ogrodowa przeobraziła się w bajkowy ogród rodem z „Alicji w Krainie Czarów”, innym razem pierwsze piętro oczarowało gości wystrojem zainspirowanym twórczością J.K. Rowling, a niejednokrotnie mieliśmy okazję podziwiać weselne dodatki w stylu rustykalnym. Zwolennicy ślubnej klasyki też znajdą coś dla siebie: eleganckie wnętrza, w których nie brakuje zabytkowych elementów, obsługę na najwyższym poziomie oraz przyjazną parze młodej ofertę All Inclusive.

Skoro o ofercie mowa, powstawała ona w dziale sprzedaży i marketingu. Jej obecny kształt to wynik zderzenia co najmniej dziewięciu różnych kobiecych charakterów i ich 75 lat arthotelowego doświadczenia. Cel był jeden: ułatwić życie parom młodym. Tak powstała oferta, w której nie musicie martwić się, że jedzenia zabraknie, tort pojawi się o niewłaściwej porze, a wódka czy wino znikną, zanim nastanie wieczór. Nie bez powodu powstała również weselna checklista. To jedna kartka papieru, która zawiera wszystkie terminy niezbędne przy organizacji uroczystości w Art Hotelu. Bezbłędnie prowadzi przez proces organizacji wesela, zapewniając spokojny sen parze młodej.

Na samym weselu powierzycie wszystko obsłudze kelnerskiej i barmańskiej o 186 latach doświadczenia. To wystarczająco dużo, aby zaopiekować się wszystkimi gośćmi weselnymi.
Na chwilę obecną szacujemy, że udało nam się obsłużyć 61 479 gości, co przekłada się nie tylko na 3 542 wzniesionych toastów, ale też na niezliczoną ilość wypolerowanych kieliszków, idealnie nakrytych stołów, jeszcze więcej zapalonych świec i któż to wiele ile doniesionych butelek wina i wódki. Gdyby zliczyć wszystkie kroki kelnerów wykonane w czasie tych wesel, pewnie spokojnie doszlibyśmy z Kiełbaśniczej na księżyc! I to z uśmiechem!

Kolejne kroki stawiamy też na innych uroczystościach. W ciągu wszystkich lat działalności udało nam się zorganizować co najmniej 814 rodzinnych spotkań z okazji chrzcin. Z niejednymi rodzicami znaliśmy się już z wesela. Z kolei wiele młodych par widujemy regularnie w Art Restauracji na rocznicach. Inni z kolei lubią rokrocznie powracać do swoich poślubnych pokoi.
Co by nie mówić, jedno jest pewne: te tysiące przetańczonych nocy w naszych wnętrzach to nie przypadek. Wygląda na to, że po prostu robimy dobre wesela. I mamy ochotę na więcej!

 

*******************************

Art Hotel Wrocław – Wyjątkowy Partner Przewodnika Młodej Pary

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :