Litery świetlne i świecące graficzne dekoracje ślubne

Świecące napisy, litery 3D, inicjały młodej pary i świetlne grafiki to hity, które na stałe zagościły w ślubnych dekoracjach.

Gra światłem zachwycała mnie od zawsze, teraz jednak jest coraz więcej możliwości aby móc je wykorzystać. Zarówno jako główny motyw plenerowych sesji ślubnych czy narzeczeńskich, jak i bazową dekorację sali weselnej czy pleneru. Mamy dwa w jednym – wspaniały efekt na żywo i świetną bazę do ciekawych ślubnych zdjęć.

Litery świetlne

Można je wypożyczyć, kupić, zrobić samemu (wkrótce więcej o tym), a po ślubie będą unikalnym elementem wystroju wnętrza w salonie (o ile mamy miejsce) lub w przydomowym ogrodzie (o ile go mamy). Mogą być również zrobione na specjalne zamówienie, spersonalizowane, z inicjałami.

Zastanawiałam się dlaczego najczęściej na polskich zdjęciach ze ślubów (na angielskich nie dziwi) króluje napis LOVE. A co z MIŁOŚĆ? Cóż, po naszemu, ale dłuższy więc droższy, przy czym jednak (z pełnym umiłowaniem do ojczystego języka) zbyt atrakcyjny graficznie to on nie jest. Za to krótkie, a jednocześnie ekonomiczne świecące litery – bomba!

Świecące inicjały - wielkie litery na sesje zdjęciową
fot. lovemydress.net
Świecące wielkie litery jako dekoracje ślubne
fot. typicaltype.co.uk
Świecące wielkie litery w plenerze
fot. typicaltype.co.uk
Świecące litery dance na parkiet
fot. typicaltype.co.uk

Druga grupa to kształty – świecące serca, gwiazdy, napisy – neonowe, ledowe, z żaróweczek – kolorowe, ciepłe, chłodne.

Mniejsze, idealne do postawienia przy słodkim stole czy przy księdze gości, i te naprawdę ogromne świecące napisy, które mogą być główną dekoracją parkietu do weselnego tańca.

Świecące dekoracje sali weselnej wykonane ze smakiem i dopasowane do charakteru wnętrza mogą odmienić jej styl lub dopełnić już istniejący. Karczma nie musi udawać pałacu, ale za to dzięki świetlnym dekoracjom jaka to może być klimatyczna karczma:)

Dekoracje ślubne ze świetlnych liter i neonów
fot. onefabday.com
Dekoracje świetlne na szwedzki stół i candy bar
fot. onefabday.com
Świecące gwiazdy jako dekoracje ślubne
fot. typicaltype.co.uk
Świecące dekoracje ślubne - serce
fot. typicaltype.co.uk
Świecące serca jako hit ślubnych dekoracji
fot. typicaltype.co.uk
Graficzne dekoracje ślubne - świecąca gwiazda
fot. typicaltype.co.uk
Świecące litery - inicjały jako dekoracja ślubna
fot. weddingbee.com

Świetlne litery i symbole pięknie komponują się zarówno wewnątrz, jak i w plenerze – oczywiście najlepiej wieczorem i nocą, kiedy światło żarówek nabiera intensywności i wprowadza magiczny klimat. Chociaż takie duże świecące litery do tanich raczej nie należą, mamy nadzieję, że już wkrótce przybędzie nam galeria z polskimi realizacjami:)

Światło odmieni każde wnętrze. Niedrogie i efektowne sznury świetlne, wiszące żaróweczki i ledowe świetlne kurtyny są szalenie popularne od lat głównie w Stanach, gdzie odbywa się mnóstwo ślubów w plenerze.

U nas po zmianach w przepisach dotyczących ślubów poza USC przewidujemy, że więcej par zdecyduje się na plenerowe śluby i wesela w namiotach. Tam takie dekoracje świetnie się sprawdzą. Co nie znaczy, że źle będą wyglądały w nowoczesnych salach, po prostu inaczej się je dobiera, ale o tym w kolejnym artykule…

Panna młoda na tle kurtyny świetlnej
archiwum Przewodnika Młodej Pary

-JB-

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :