Jubiler Zeccoro – konfigurator obrączek

Stylowe Salony Jubilera Zeccoro we Wrocławiu mogą Was zachwycić atmosferą i biżuteryjnymi cudeńkami. Chcę tutaj natomiast zwrócić Waszą uwagę na konfigurator obrączek, który jest ciekawym ewenementem w tym sektorze usług.

Salon Jubilerski Zeccoro we Wrocławiu

Co to jest konfigurator obrączek ślubnych?

Konfigurator obrączek to aplikacja stworzona z myślą o tych, którzy mają ochotę na stworzenie wymarzonych obrączek w domowym zaciszu. Ograniczy Was jedynie wyobraźnia i oczywiście możliwości technologiczne, które też gdzieś tam mają swój kres. Możecie go wypróbować niezależnie od tego jak daleko mieszkacie czy w jakich godzinach pracujecie. Zawsze znajdziecie odpowiedni moment, by wspólnie usiąść przy kawie i poeksperymentować.

Jak to działa?

Możecie od podstaw stworzyć Wasz wzór obrączek w aplikacji na stronie, po czym bezpośrednio przekazać stworzony projekt do wybranego salonu. Konfigurator umożliwia Wam stworzenie unikatowych obrączek bez wychodzenia z domu. Możecie wybrać profil obrączek, rozmiar, kamienie szlachetne, rodzaj stopu i naturalnie tekst na grawerkę. Co praktyczne – przy każdej zmianie pokazuje się też zbliżona cena obrączek. By fantazja nie poniosła nas również finansowo, a może wręcz przeciwnie?:)

Wypróbuj konfigurator obrączek online >>

Przykładowa opcja z konfiguratora obrączek Zeccoro

Jak ma się konfigurator do gotowych modeli obrączek?

Myślę, że jeśli nawet nie zdecydujecie się na zamówienie obrączek online, to może to być świetna wprawka do rozpoznania, ku jakiemu stylowi jest Wam najbliżej. W Salonach Jubilera Zeccoro macie do dyspozycji ponad 300 wzorów i przeglądanie ich od zera może być czasochłonne, decyzje trudne. W konfiguratorze możecie obserwować zmieniające się wzory w zależności od wybranych parametrów. Czy to profilu obrączek, ich koloru, uszlachetnienia. W ten sposób można zawęzić poszukiwaną grupę docelową wymarzonych obrączek.

Jubiler Zeccoro we Wrocławiu

Salon Zeccoro
ul. Świdnicka 6a
50-067 Wrocław
+48 797 009 677
Poniedziałek – Sobota: 10:30 – 18:00
salon.wroclaw@zeccoro.pl

Sklep internetowy
+48 518 640 323
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00
kontakt@zeccoro.pl

Salon Zeccoro Wroclavia
Sucha 1
50-086 Wrocław
+48 797 487 559
Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
wroclavia@zeccoro.pl

www,zeccoro.pl

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :