Zespół Cocons Club na nietuzinkowe wesele

Innowacyjne połączenie zespołu i Dj-a w Zespole Cocons Club daje muzycznym aranżacjom zupełnie nowe brzmienie i świetną energię.

Zespół Cocons Club na nietuzinkowe wesele

Z przyjemnością rekomenduję Wam na blogu Zespół Cocons Club. Jego członkowie stworzyli elektryzujący projekt złożony z profesjonalnych muzyków. Poza starannie przygotowanymi aranżacjami muzycznymi, stawiają na wyjątkową atmosferę oraz aktywny kontakt z ludźmi. Innowacyjne połączenie zespołu i Dj-a wnosi zupełnie nową jakość brzmienia i zabawy.

Zespół Cocons Club

Czym wyróżnia się skład Cocons Club

Jako jeden z nielicznych zespołów oferuje elastyczny skład. Możecie skonfigurować zespół specjalnie dla siebie, zgodnie z własnymi preferencjami, przeznaczonym budżetem i rozmachem organizowanego wesela. Cocons Club oferuje Wam 4 pakiety: srebrny, złoty, platynowy i diamentowy. Macie możliwość konfiguracji artystów od 4 aż do 7 osób! Do wyboru są instrumentaliści grając na saksofonie, skrzypcach, gitarze, instrumentach klawiszowych, basie i perkusji. Całość uzupełnia rewelacyjny głos wokalistki Natalii Podwin, znanej z programu The Voice Of Poland, oraz Piotra Soboty.

Nagłośnienie i oświetlenie wesela

Artyści są dumni z profesjonalnego nagłośnienia renomowanej firmy Bose, po to aby muzyka na weselu dawała gościom radość i przyjemność. Do dyspozycji mają zarówno lampy w stylu retro, dające ciepłe lub zimne światło, tak uwielbiane przez ekipy foto i video – jak i oświetlenie rodem z największych scen koncertowych, w postaci ruchomych głowic. Dopełnieniem klimatu może być lekki dym estradowy.

W jakim klimacie muzycznym wesele?

Sam Zespół tak się tutaj rekomenduje:

„Chcesz się wyróżnić. Chcesz nadać całości klasy i nietuzinkowości? Mamy kilka pomysłów i dodatków, aby to zrobić. Impreza w stylu Lata 20, lub black&white? Super, wówczas przywieziemy prawdziwy czarny fortepian, który uświetni całość wizualnie i brzmieniowo. A może lubisz klimaty disco? Świetnie, dobierzemy odpowiednie oświetlenie i repertuar oraz powiesimy kulę disco. Chcesz zatańczyć swój pierwszy taniec w „chmurach”? Puścimy ciężki dym na pierwszy taniec. Marzy ci się ślub w plenerze? Doskonale! Dysponujemy w pełni akumulatorowym nagłośnieniem i możemy całość nagłośnić, a ponadto zagrać nawet w środku lasu, lub na plaży. Jeżeli masz inny szalony pomysł, to daj znać. Chętnie podejmiemy się wyzwania.
Zespół promuje rozrywkę tylko i wyłącznie na najwyższym poziomie, z klasą i kulturą. Mamy przygotowane autorskie zabawy, a także pomysłowe rozwiązania na oczepiny”.

Brzmi fantastycznie, prawda?

DJ Sobota

Dj Sobota płynnie porusza się niemal w każdym gatunku muzycznym. Poza dawką muzyki, Piotr jest świetnym prowadzącym i konferansjerem, gitarzystą, wokalistą i badaczem bieżącego nastroju bawiących się gości. Bywa nawet celebrantem ślubnym, który może udzielić Wam ślubu humanistycznego! 

Dj Piotr Sobota

Wesele międzynarodowe 

Można śmiało powiedzieć, że Cocons Club specjalizuje się w tego typu weselach. Płynnie prowadzą konferansjerkę w języku angielskim. W dzisiejszych czasach bywa to częstsze, ale nieoczywiste.

Jak twierdzą: „Zagraliśmy też już chyba dla „całego świata” zabawiając gości z niemal każdego kontynentu. No, za wyjątkiem Antarktydy 🙂

Piotr Sobota
tel. + 48 606 413 804
www.coconsclub.pl
piotr@coconsclub.pl

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :