Sukienki ślubne z wyrazistej koronki – kontynuacja trendów na 2024

Czy sukienki ślubne z wyrazistej koronki skradną serca panien młodych 2024? Wiele wskazuje na to, że ten trend nie tylko utrzyma się, ale i umocni w nadchodzącym sezonie.

Wyrazista koronka jest od zawsze wykorzystywana w kolekcjach sukien ślubnych. Zarówno na całości sukienki, jak i w roli wstawek w coraz ciekawszych konstrukcyjnie fasonach. Tutaj chcę zwrócić Waszą uwagę na taką solidniejszą koronkę, która sprawia wrażenie może nawet cięższej, gęstej. Może być skrojona przy ciele, lejąca jako wierzchnia warstwa lub plastycznie układająca się na figurze.

Panny młode kochają koronkę

Panny młode kochają sukienki ślubne z wyrazistej koronki. Jest coś bezpiecznego, ponadczasowego i pociągającego w tych tkaninach. Począwszy od subtelnych, drobnych wzorków, po duże wyraziste, gipiurowe i wytłaczane motywy.

Monique Lhuillier 2024
Koronkowa suknia ślubna z trenem
Koronkowy tren watteau / M. Lhuillier 2024

Okazałe koronkowe i księżniczki

Koronkowe sukienki w klimacie princessy przywodzą na myśl kultową suknię ślubną księżnej Grace Kelly czy Diany Spencer. W tym wydaniu sukienki ślubne wydają się majestatyczne i okazałe. Koronkowe wstawki decydują o kluczowym efekcie. Model ze stójką wykończoną koronką i bufiastymi długimi rękawami ewidentnie kojarzy się ze ślubami royalsów z lat 80-tych i wcześniejszych.

Berta Bridal
Zuhair Murad 2024

Koronka bardzo blisko ciała

Syrena zwana rybką to wymagający fason dla figury, aczkolwiek wcale nie wygląda najlepiej na płaskich ciałkach. Najlepiej sprawdzi się na figurze klepsydry. W tym wydaniu sukienki z kwiecistej koronki nie boją się nawet okazałych wzorów. Jednowarstwowa, prześwitująca koronka często subtelnie odsłania nogi i uwydatnia figurę panny młodej. W rezultacie pięknie układa się przy ciele i prezentuje bardzo seksownie.

Sukienki ślubne z wyrazistej koronki / Costarellos 2024
Oscar de la Renta / Bridal Spring 2024
Berta Bridal
Claire-Pettibone

Spodnim z koronki?

Na koniec mam tu dla Was taką odważną perełkę, zaprezentowaną przez Esé Azénabor w ramach Bridal Spring 2024. Mianowicie koronkowe spodnium z trenem – to trzeba zobaczyć 🙂

Esé Azénabor / Bridal Spring 2024
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :