Kolekcje Como / Muse Berta Bridal 2022

Romantyczne suknie ślubne znad Jeziora Como z półki Berta Bridal

 – wpis archiwalny –

Jezioro Como słynie z oszałamiającego piękna przyrody, eleganckich starych willi, takich jak Villa Sola Cabiati – i malowniczych miasteczek otaczających jezioro. Kolekcja Berta jest wypełniona misternymi, wyrafinowanymi dziełami sztuki. Klasyczne i słynne sukienki tej marki z dopasowanymi do figury krojami, połączenie odpinanych bufiastych rękawów z podkreślającymi detalami długimi rękawami, elementami teksturowymi i seksownymi dekoltami, które wydobywają naturalne kobiece piękno.

Jak zawsze w przypadku sukien Berta, podstawą kolekcji są tkaniny z pięknymi połączeniami koronki z haftami i koralikami na najwyższym poziomie, kwiatowymi aplikacjami 3D i połyskującymi cekinami. W kolekcji zobaczymy również wyjątkowe peleryny i treny, które dodają sukniom dodatkowego charakteru.

Kolekcje Berta Como S/S 2022 oraz MUSE prowadzą nas niczym historia miłosna wśród zapierających dech widoków Jeziora Como. Wierna estetyce MUSE by BERTA kolekcja to idealne połączenie pasji i miękkości. Z przodu zwiewne sylwetki i seksowne kroje z warstwami na warstwach miękkich, marzycielskich tkanin. Oczekiwana kolekcja została wykonana z doskonałymi detalami, takimi jak aplikacje 3D, tiulowe kokardki, przezroczysta tkanina tworząca niepowtarzalne dekolty. Plus błyszczące cekiny, które dodają bajkowego blasku. Każdy kawałek jest dziełem sztuki i inspiracją, które poprowadzą nas o krok głębiej w tę pełną wdzięku historię miłosną. Nie ulega wątpliwości, że kolekcja sukien ślubnych MUSE jest godna zauważenia i zainspirowania się przez panny młode.

Berta Bridal Como 2022
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :