Kolekcja ze świata – Galia Lahav Bridal Spring 2022

Kolekcja Galia Lahav Bridal wiosna/lato 2022

Sukienki tej marki interesują mnie od zawsze. Być może dlatego, że projektanci świetnie potrafią wyczuć aktualny klimat. Kolekcje nie są przegięte w stronę haute couture, ale „dostępne”, przynajmniej potencjalnie, w wyobraźni przeciętnej panny młodej z Polski.

 – wpis archiwalny –

O istocie wiosenno-letniej prezentacji na rok 2022 główna projektantka Galia Lahav, Sharon Sever napisała: „To prywatna chwila. Możesz robić, co chcesz i masz do tego pełne prawo — to klimat całej kolekcji”. „Te sukienki są tym, z czego powstają sny, sprawią, że poczujesz się piękna” – mówi Sever. Jeśli chodzi o paletę kolorów, suknie są wypełnione ciepłymi kolorami kości słoniowej, różu, pudrowego różu i szampana, które wyglądają wyjątkowo korzystnie dla karnacji.

Ekstrawaganckie tiulowe rękawy pełnią funkcję welonu, buduarowa Maria Antonina przypomina jedno w wcieleń Lady Gaga (lub odwrotnie…), fikuśne piórka i charakterystyczne wycięcia w konstrukcji przywołują styl buduarowy. O przepięknych koronkach (nie)wspominając. Wspominałam natomiast w artykule o tegorocznych trendach o mini gorsetach, jako jednym z zauważalnych także w kolekcjach dostępnych w naszych salonach.

Dodam, że jedną z myśli przewodnich kolekcji jest to, by podkreślić intymność wydarzenia i osobiste chwile w dniu ślubu spędzić tak jak się chce, w gronie bliskich i przyjaciół.

Czego Wam, przyszłe Panny Młode, serdecznie życzę:)

-SAG-

p. s. Dla zainteresowanych: kilka wspólnych elementów przeszło z kolekcji 2021 Dancing Queen >>

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :