Teledysk ślubny Pauliny i Pawła

Teledysk ślubny Pauliny i Pawła

Nasza wspólna historia zaczęła się siedem lat temu, a mam wrażenie jakby to było wczoraj. Jedno spojrzenie, jeden uśmiech… tak mało, a zarazem tak wiele zaprowadziło nas przed oblicze Boga. Z racji mojego pochodzenia postanowiliśmy ślub i wesele zorganizować w górach. Wybraliśmy Szczyrk. To tam w przepięknym i magicznym Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski na Górce odbył się nasz ślub. Naszą uroczystość dopełnił niezastąpiony Zespół Arpeggio, dzięki któremu zrobiło się jeszcze bardziej intymnie i emocjonalnie. Przyjęcie zostało zorganizowane na salach weselnych „Romeo i Julia”. Elegancja, szyk, dbałość o szczegóły, pyszne jedzenie i pełen profesjonalizm tylko tak można opisać to miejsce.

Przygotowując się  z mężem do tego dnia, zadbaliśmy również o to, aby mieć piękną pamiątkę w postaci filmu i zdjęć. Spośród wszystkich firm wybraliśmy, co teraz wiemy już na 100%, dwie najlepsze ekipy pod słońcem : Kamerzyści – Be Mine i Fotografowie – Momentalni. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno film jak i zdjęcia są mistrzowskie. Oba zespoły to młodzi ludzie przesiąknięci swoją pasją, która stała się ich pracą. To całe ich życie. Odczuliśmy to w każdej minucie spędzonej w ich towarzystwie. Energetyczni, weseli, bardzo profesjonalni i co bardzo ważne – niestraszne im żadne wyzwania.

Dowodem na to jest nasza sesja ślubna, która odbyła się nad Morskim Okiem. Wspinaczkę z pełnym ekwipunkiem zaczęliśmy o 4:00 rano, natomiast sesja odbyła się kilka minut po 6:00. Każda minuta poświęcona aby zdobyć te kadry, ujęcia, zdjęcia była tego warta. Nie zapomnimy tego do końca życia. Gorąco i z całego serca polecamy Be Mine i Momentalnych 🙂

Paulina i Paweł.

Paulina & Paweł from bemine weddings on Vimeo.

 

PMP: Pani Paulino, Panie Pawle – to piękny teledysk ślubny. Szczerze gratulujemy kreatywności i pomysłu – dziękujemy, że podzieliliście się z nami chwilami szczęścia. Życzymy szczęścia i wszystkiego pięknego na dalszą wspólną drogę:)

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :