Ślub Ani i Waldka

Ślub Ani i Waldka

Piękna pamiątka z dnia ślubu Ani i Waldka.
Gratulujemy pomysłu zorganizowania ślubu na statku, musiał być czad!

Ślub Pary odbył się 28 czerwca 2014 roku na statku w Marinie Oława.

slub-Ani-i-Waldka (2)

Nasz ślub odbył się 28 czerwca 2014 roku na statku w Marinie Oława, na który wbrew oczekiwaniom wszystkich zgromadzonych gości wpłynęliśmy motorówką… Przyjęcie weselne było w Tawernie Kapitańskiej i na pewien czas przeniosło się na statek, którym zabraliśmy naszych gości na rejs po Odrze. Na statku atmosferę weselną rozgrzewali nam nam grajkowie: trąbka, kontrabas i akordeon, którego to właściciel ma w dodatku niesamowity głos. Pogoda nam dopisała tak, że rejs kończył się przy pięknym zachodzie słońca, a my wraz z gośćmi tańczyliśmy na pokładzie „Niech żyje bal”. Po rejsie wróciliśmy do Tawerny Kapitańskiej i bawiliśmy się do białego rana przy muzyce granej przez rewelacyjny zespół Wrzos Band z Wrocławia – naprawdę gorąco polecamy.
Zdjęcia jakie mamy przyjemność zaprezentować wykonali z pasją i zaangażowaniem Ania i Kryspin Matusewicz (FOTOHQ). Dzięki nim mamy wyjątkową i oryginalna fotoksiążkę, która bardzo dobrze oddaje klimat tego szczególnego dla nas dnia.

Ania i Waldek

slub-Ani-i-Waldka (3)

slub-Ani-i-Waldka (4)

slub-Ani-i-Waldka (5)

slub-Ani-i-Waldka (6)

slub-Ani-i-Waldka (7)

slub-Ani-i-Waldka (1)

slub-Ani-i-Waldka (15)

slub-Ani-i-Waldka (8)

slub-Ani-i-Waldka (9)

slub-Ani-i-Waldka (10)

slub-Ani-i-Waldka (11)

slub-Ani-i-Waldka (12)

slub-Ani-i-Waldka (13)

slub-Ani-i-Waldka (14)

slub-Ani-i-Waldka (20)

slub-Ani-i-Waldka (17)

slub-Ani-i-Waldka (18)

slub-Ani-i-Waldka (16)

slub-Ani-i-Waldka (19)

Pani Aniu, Panie Waldku, dziękujemy za podzielenie się z nami relacją.
Życzymy Wam wielu udanych rejsów, bez sztormów i mocnych prądów, a jeśli już się przydarzą – byście zawsze podali sobie ratunkową kamizelkę.

Ekipa Przewodnika Młodej Pary

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :