Glamour, pióra, światła w sesji Przewodnika Młodej Pary

Glamour, pióra, światła w sesji Przewodnika Młodej Pary

Uwielbiamy wracać do Art Hotelu. To magiczne miejsce. Profesjonalizm niezwykle otwartej i pomocnej Ekipy Art, atmosfera miejsca i zróżnicowane wnętrza pozwalają na odkrywanie nowych możliwości w stylizacjach sesji.

Dziś przypominamy sesję sprzed roku, jako że SERCE ma w niej specjalne miejsce…

……………………………………….

Klasyczne i nieco rustykalne wnętrze zmieniło się nie do poznania. Panie z Wromedia, które są autorkami dekoracji w Sali Teatralnej, namówiły nas by pokazać Wam zupełnie inną odsłonę tego miejsca. Inspiracją stał się przepiękny czarny fortepian stojący w rogu sali. Czego mu było trzeba? – Piór, świateł, koralików i dymu, by jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przenieść nas w rewiry glamour. Kolejny dowód na to jak ogromny potencjał tkwi w pomyśle i jego realizacji. Taki klimat trudno jest uwiecznić na zdjęciach, ale dzięki profesjonalizmowi Ani z Foto HQ udało się to znakomicie.

Wyjściowy motyw serca, subtelnie przewijający się w biżuterii i dodatkach, pojawił się na pięknej koronkowej sukni ślubnej. Od dawna zabieraliśmy na sesje welon, ale jakoś tak się składało, że rzadko kiedy pasował. W tej stylizacji pięknie „zagrał” i wystąpił w większości ujęć, z efektem woow!
Pan młody w klasycznym granatowym garniturze doskonale sprawdza się również w stylu glamour. Wisienką na torcie jest połyskliwa kamizelka z roślinnym ornamentem. Odsłonę w złocie z drugiej części sali pokażemy Wam już wkrótce.

Przestrzeń Art Hotelu ma ogromny potencjał. Krótka wizyta w apartamencie, z którego wychodziliśmy naprawdę niechętnie, zaowocowała kilkoma klimatycznymi ujęciami.

Zapraszamy do pierwszej części podróży fotograficznej z ostatniej sesji okładkowej we wrocławskim Art Hotelu. 

 

Piękny makijaż panny młodej Wroclaw   Młoda Para w stylu glamour wesele Art Hotel Wrocław Młoda Para w stylu glamour wesele Art Hotel Wrocław Młoda Para w stylu glamour na tle napisu LOVE Wrocław Klasyczna panna młoda w oprawie glamour Art Hotel Wrocław Młoda Para glamour w Art Hotel Wrocław Panna młoda glamour w Art Hotel Wrocław

Suknia ślubna z sercem na plecach

Wesele glamour Art Hotel Wrocław Panna młoda w oprawie glamour przy fortepianie w butach ślubnych Visione Panna młoda w oprawie glamour przy fortepianie Sala Teatralna Art Hotel Wrocław Klasyczna panna młoda w oprawie glamour Art Hotel Wrocław Klasyczna panna młoda w oprawie glamour Art Hotel Wrocław Panna młoda w oprawie glamour przy fortepianie Art Hotel Wrocław

Młoda para z balonem serce z helem

 

Młoda para glamour w Art Hotel Wrocław apartament

Młoda para glamour w Art Hotel Wrocław apartament

Młoda para glamour w Art Hotel Wrocław

Makijaż panny młodej Wrocław Magda Maja Lewicka

Miejsce: Art Hotel Wrocław • suknia: Salon Sukien Ślubnych Flossmann • stylizacje pana: Diuk • florystyka i dekoracje: Wromedia • biżuteria: Jubi-Tom Jubiler • makijaż: Magda Maja Lewicka • fryzury: Joanna Kuś/Upiększalnia • akcesoria/papeteria: Costa • modele: Natalia i Filip/Myskena • zdjęcia: FotoHQ

Okładka 39 wydania Przewodnika Młodej Pary

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :