Suknia ślubna z biżuterią

 

Suknia ślubna z biżuterią

Suknie ślubne z biżuterią pojawiały się już od dawna w światowych kolekcjach. U nas przemykały gdzieś nieśmiało i trudno było znaleźć na tyle ciekawe propozycje, by móc je zebrać w sensowną galerię.

Biżuteria jako element sukni ślubnej sprawi, że możesz zrezygnować z dodatków. Sama w sobie staje się głównym motywem i ozdobą panny młodej. Chociaż umiejętnie dobrane dodatki dopasowane do zdobień, jak wyraziste kolczyki, ozdobny grzebień we włosach czy bransoletka, mogą pięknie dopełnić  stylizację.

Delikatne biżuteryjne świecidełka od lat używane są do ozdabiania sukienek, podbijając serca kobiet, jak kultowa marka Swarovski i jej boskie kryształki.  Również perełki czy cekiny o różnym kształcie i odcieniu dodawały szyku często zupełnie prostym sukienkom.  Zdobienia kumulowały się najczęściej na gorsetach, ale też schodziły niżej, na spódnicę. Oczywiście im więcej zdobień, tym sukienka jest droższa. Zdobienia wykonuje się ręcznie i tylko po obejrzeniu sukienki z bliska można docenić ogrom trudu włożonego w powstanie takiego ślubnego dzieła sztuki.

Gorsety ślubne z biżuterią

Bogato zdobione gorsety, niczym misternie utkane pajęczyny, to kolejny sposób na spektakularny efekt zdobienia sukien ślubnych. Siateczki mogą być delikatne, subtelne, ledwo zauważalne, lub wręcz przeciwnie, mogą być wyrazistym, od razu zauważalnym akcentem sukni. I to zarówno z przodu, jak i na plecach.

Pięknie prezentują się sukienki minimalistyczne, gładkie i proste, okraszone mocnym pasem wykończonym z kamieni i kryształków, na przykład na wykończeniu rękawów, dekoltu z tyłu czy pod szyją. Mocno ozdobiony karczek i sam przód lub tył sukienki tworzy wyrazisty efekt „wow”.

Suknia ślubna z biżuteryjnym paskiem i kolią

Błyszczące elementy przypominające klasyczne kolie i biżuteryjne paski w talii to kolejny trend godny odnotowania. Są też tkaniny, na których kwiatowe biżuteryjne i geometryczne wzory dają iluzję biżuterii, mieniąc się w świetle dzięki srebrzystym aplikacjom. Światło to podstawa. W przypadku sukien z biżuteryjnymi wstawkami odgrywa kluczową rolę, pięknie zagra w różnych okolicznościach – w słońcu, błysku fleszy czy świateł na parkiecie. Biżuteryjne wstawki mogą być subtelnym elementem sukni, jak i mocnym akcentem, poszukiwanym przez wielbicielki stylu glamour.

Mam wrażenie, że biżuteryjne wstawki w sukniach ślubnych nie kojarzę się już z przepychem, lecz umiejętnie zaprojektowane i użyte z wyczuciem zachęcą Was do przymierzania i wyboru tych właśnie modeli.

-Red-

Suknia slubna z wyciętymi plecami wykończona biżuteryjną taśmą
Stella York/Flossmann
Vanilla Sposa 2018 - Flossmann
Vanilla Sposa/Flossmann
Błyszczące suknie ślubne
Unikat/Flossmann
Stella York 2018 - Flossmann
Stella York/Flossmann
Bogato zdobiona cekinami suknia ślubna
Agora Celebration
Suknia ślubna z połyskiem
Agnes Fashion Group/Flossmann
Pronovias 2018 - Flossmann
Pronovias/Flossmann
Pronovias 2018 - Flossmann
Pronovias/Flossmann
Pronovias 2018 - Flossmann
Pronovias/ Flossmann
Essense of Australia 2018 - Loretta
Essense of Australia
Suknia ślubna z gorsetem i biżuteryjnymi wstawkami
Agora Celebration

wpis archiwalny

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :