Książka Bridelle Style do wygrania

Książka Bridelle Style do wygrania

Znasz to uczucie, kiedy bierzesz do ręki książkę czy album i już cieszysz się na myśl o otwarciu? Sama okładka zapowiada się nieźle – solidna twarda oprawa, lakierowane napisy, tajemnica i obietnica czegoś wyjątkowego jednocześnie. Otwierasz, czytasz, przeglądasz, wąchasz… pochłaniasz, z każdą stroną chcesz więcej, i dostajesz więcej.
17 stylizacji i pięknych sesji zdjęciowych, świetna jakość, dobry smak i ogrom, naprawdę ogrom włożonej pracy robią wrażenie. Na nas – ogromne, bo z jednej strony wyobrażamy sobie z perspektywy naszej pracy jakie to przedsięwzięcie organizacyjne, i to kierowane przez trzy panie – autorkę koncepcji książki Bridelle Style Karolinę Walttz,  fotografkę Magdalenę Piechotę i florystkę Annę Matuszewską. Czuć fascynacje amerykańskim stylem, a o jakości niech świadczy zdanie panny młodej, która po pierwszym przejrzeniu książki spytała: – To amerykański przedruk?
Drogie Panie – gratulacje!

„Mam najlepszą pracę na świecie!” – to zdanie wyjęte ze wstępu pani Karoliny oddaje pasję, którą tu czuć, popartą dbałością o detale, jakością aranżacji i „duszą” przygotowanych stylizacji.

Ale żeby nie było tak słodko padło w redakcji pytanie: po co komu tyle ładnych obrazków – wejdę do netu i sobie pooglądam.
– Z tego samego powodu, dla którego kupujemy książki – fizycznie, namacalnie, żeby móc po latach wziąć z półki wspomnień do ręki ładne wydawnictwo, które przypomni o czasie ślubnych przygotowań. A wcześniej zainspiruje, ucieszy oko, nakarmi zmysły…

Jedna książka dla Was w prezencie. Tylko jedna i nie mam pojęcia według jakich kryteriów ją przyznać.

Może sama napiszesz w komentarzu dlaczego właśnie do Ciebie miałaby trafić? A do piątku zastanowię się nad rezultatem…

JB.

p.s. Książkę Bridelle Style możesz kupić na shop.bridellestyle.pl

przewodnik mlodej pary bridelle

przewodnik mlodej pary bridelle4

przewodnik mlodej pary bridelle0

przewodnik mlodej pary bridelle2

przewodnik mlodej pary bridelle5

przewodnik mlodej pary bridelle6

przewodnik mlodej pary bridelle7

przewodnik mlodej pary bridelle8

przewodnik mlodej pary bridelle9

przewodnik mlodej pary bridelle10

Przewodnik Młodej Pary jest jednym z patronów medialnych Książki.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :