Sesja okładkowa w Hoteliku Brajt

Sesja ślubna na okładkę 33 wydania Przewodnika Młodej Pary

Szkło, lustra i gra światłem stały się, oczywiście oprócz młodej pary, głównymi bohaterami naszej sesji okładkowej w uroczym Hoteliku Brajt w centrum Wrocławia. Ekipa przygotowała tak wiele detali, że powstały trzy różne stylizacje. Zmiana sukienki i fryzury wystarczą przecież aby dziewczyna wyglądała jak z innej „bajki”. Pory dnia i aura zdecydowanie wymogły zmianę klimatu. Przeszklona sala hotelu oświetlona sznurami świateł zupełnie inaczej „zagrała” w dzień niż po zmroku, czego efekty możecie zobaczyć wkrótce w innych artykułach. Przepiękna florystyka, dodatki i subtelne detale zagrały w kilku różnych odsłonach.

Taka sesja ślubna to zawsze w pewnym stopniu niewiadoma. Dostajemy kilka sukienek, kilka wcieleń dla pana młodego, mnóstwo dodatków, biżuterii i butów. Wcześniej ustalamy bazę – wyobrażamy sobie przebieg pracy, kolejność stylizacji, dobieramy z florystą styl bukietu, przypinki (tym razem również przepiękniej florystycznej bransoletki), z makijażystką i fryzjerką klimat wizażu. Fotografowie ustalają podział ról, który później okazuje się dość płynny… Ewo, Staszku – byliście dzielni:)

Hotelowa obsługa dwoi się i troi aby pomóc w ogarnięciu zamieszania, które oczywiście robimy. Tu dziękujemy serdecznie Pani Agnieszce Zakrzewskiej i przemiłej Ekipie Hoteliku Brajt za cierpliwość, otwartość i pyszna strawę:)

Jest PLAN. I co? I zanim w piękne słoneczne popołudnie wybieramy się w plener, aura robi psikusa i zaczyna zacinać pierwszy w tym roku śnieg. Z deszczem. Była to więc najkrótsza sesja okładkowa w plenerze w historii Przewodnika. Dzięki przytomności Mai Lewickiej (której dziękuję przeogromnie za pomoc w wielu innych sprawach), mieliśmy futerko i parasol. Wcześniej zaplanowane, ale jako rekwizyty…

I kolejne wcielenie, ale cóż, światło się zmienia, szczęście, że przeszklona sala daje takie możliwości zagrania sztucznym oświetleniem. Pomysł pożyczenia z Costy świetlnych sznurów okazał się strzałem w dziesiątkę. I już, już mieliśmy kończyć, gdy Aneta „ekspresowo” wyczarowała Natalii kolejną fryzurę, go której koniecznie trzeba było włożyć trzecią sukienkę i uwiecznić w ciepłym świetle hotelowego pokoiku.  I to właśnie gra światłem okazała się kluczowa w uzyskaniu klimatu sesji, ale o tym przeczytacie wkrótce w osobnym artykule.

Dlaczego uparliśmy się na pokazanie tych kilku wcieleń? Abyście mieli namiastkę tego, o czym wciąż piszemy – jak ważne są stylizacje, jak bardzo mogą odmienić wygląd i styl młodej pary, jak ważne są detale i jak wiele można zdziałać światłem (lub jego brakiem…).

Życzymy Wam pięknych sesji, dobrej energii i przygotowań. Nowy Przewodnik na pewno trafi do Was już 10 stycznia na Targach Ślubnych w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Do zobaczenia:)
JB

 

młoda para wznosi toast  plener ślubny jesienią happy bride

przewodnik-mlodej-pary-brajt-(33)

przewodnik-mlodej-pary-brajt parasol przewodnik-mlodej-pary-brajt- slub

przewodnik-mlodej-pary-brajt-(6)

przewodnik-mlodej-pary-brajt-(3) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(4) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(5)  przewodnik-mlodej-pary-brajt-(7)

przewodnik-mlodej-pary-brajt-(20) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(8) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(11) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(12) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(13) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(14) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(15)

florystyka slubna

przewodnik-mlodej-pary-brajt-(19)   przewodnik-mlodej-pary-brajt-(22)

przewodnik-mlodej-pary-brajt-(31) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(32)

przewodnik-mlodej-pary-brajt-(23) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(24) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(25) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(16)przewodnik-mlodej-pary-brajt-(17)

przewodnik-mlodej-pary-brajt-(26) przewodnik-mlodej-pary-brajt-(27) kolaz_jubitomprzewodnik-mlodej-pary-brajt-(21)

przewodnik-mlodej-pary-brajt-(28)

Nowe wydanie Przewodnika Młodej Pary już w terenie, bo przecież nadal lubimy czytać słowo drukowane, prawda?

Galeria making off i detali

 

Gorąco dziękujemy udział i pomoc w realizacji sesji:

Suknie ślubne: Salon Flossmann, strój pana młodego: Diuk, buty: Visione, biżuteria: Jubi-Tom, florystyka: Alma, dekoracje: Costa, miejsce: Hotel & Restaurant Boutique Brajt, wizaż: Magda Maja Lewicka, fryzury: Aneta Lech z Upiększalni, zdjęcia: Stanley Ipkiss/Aura/Emkaphoto, modele: Natalia i Marek / SPP Models.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :