Narzeczeni z konkursu na sesji FotoHQ w Sky Tower

Narzeczeni z konkursu na sesji FotoHQ w Sky Tower

Iwona i Tomek – Laureaci jesiennego Konkursu Przewodnika Młodej Pary Dlaczego On/Ona/Wy? >> niedawno realizowali pakiet nagród na sesji narzeczeńskiej na 41 piętrze w ekskluzywnym apartamencie we wrocławskim Sky Tower.

Narzeczeni dzielnie przeszli „próbę pierwszej sesji”, która odbyła się w tempie zgoła ekspresowym, na pograniczu dnia i nocy… W końcu mieli tam jeszcze spędzić romantyczny wieczór i noc z nieziemską panoramą rozświetlonego Wrocławia. Kryspin z FotoHQ i Monika z Al-Decor robili więc wszystko, aby złapać klimat bez rozgrzewki i uwiecznić chwilę spotkania, która pozostanie nieszablonową pamiątką na całe życie.

Dzielimy się z Wami częścią materiału z sesji – nigdy dość spoglądania na miłość i dobrą energię zakochanych Narzeczonych. Jak zawsze można liczyć na Kryspina, który zgodnie z hasłem FotoHQ potrafi wywołać emocje i utrwalić wrażenia oraz Monice, która dzięki swoim pięknym dekoracjom dodała magii do scenerii nowoczesnego apartamentu.

Przed Narzeczonymi jeszcze wybór sukni od Amy Love Bridal Adeline i garnituru od Domu Mody Nysa. Będziemy się z Wami dzielić – Iwona i Tomek nam to obiecali:)

Iwonko i Tomku – dziękujemy Wam pięknie, życzymy udanych przygotowań i wszystkiego najlepszego!

  • Redakcja PMP

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :