Jakie wybrać ozdoby na tort weselny?

Jakie wybrać ozdoby na tort weselny?

Przyjęcie weselne zdarza się raz w życiu, dlatego wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nawet takie rzeczy, jak podanie ciast, czy dekoracje tortu powinny mieć swój klimat. Jest to szczególnie ważne dla Państwa Młodych. Podanie tortu to jedna z największych atrakcji na weselu, dlatego tak ważny jest jego wygląd.

Ciasto na weselu przeważnie podaje się zaraz po kolacji. Wydarzeniu towarzyszy muzyka, nierzadko zimne ognie lub skromne fajerwerki. Po pokazie Państwo Młodzi symbolicznie kroją tort i częstują się nim nawzajem. Co więcej, obecnie najczęściej organizuje się przyjęcia tematyczne, więc tort również powinien pasować do klimatu całego wesela. Kucmar zapewnia wszystkie dekoracje na ciasto weselne, które są niezbędne, aby ta chwila była wyjątkowa.

Najpopularniejsze ozdoby na tort weselny

Najczęstszym wyborem na ciasto weselne są toppery i figurki. Tort bez dodatków ozdobiony jedynie białą masą wygląda minimalistycznie. Niemniej jednak prezentuje się pięknie. Aby podkreślić wyjątkowość ciasta na przyjęciu weselnym, dobiera się do niego szereg akcesoriów, są  nimi figurki i topery. Wybierane postaci przedstawiają Parę Młodą w różnych konfiguracjach. Mogą mieć one charakter romantyczny, elegancki lub żartobliwy. Coraz więcej Par decyduje się na postacie tożsame z ich zainteresowaniami. Przedstawiają one pary boksujące się, będące na rybach, czy pozujące do zdjęcia. Każda z nich jest wyjątkowa i oddaje charakter nowożeńców. Topery z kolei są bardzo proste w użyciu, a wyglądają niesamowicie. Wystarczy je tylko wsunąć w wierzchnią warstwę tortu i już nadają ciastu unikalny wygląd. Stanowią minimalistyczny dodatek do ciasta. Kucmar zapewnia tego typu dodatki do ciast. Są one najwyższej jakości i powodują uśmiech na twarzy zainteresowanych.

Ozdobne figurki na tort weselny

Oprawa tortu weselnego

Tort weselny to nie tylko samo ciasto, ale także jego oprawa. Zawsze jest podawane w wyjątkowy sposób, a Kucmar dba o wszystkie akcesoria potrzebne, aby to wydarzenie, było niesamowite. Najczęściej wybieranymi akcesoriami są weselne zimne ognie i tuby strzelające konfetti. Są tak często wybierane, ponieważ nadają one niepowtarzalnego, zaskakującego charakteru. Dzięki konfetti Para Młoda czuje się wyjątkowo. Co więcej, teraz można wybrać ich kolor. W sklepach internetowych, jak i w Kucmarze dostępne są akcesoria w kolorze srebra, czy różowego lub żółtego złota. Drobinki mają różnorodne kształty, lecz najczęściej wybierane to klasyczne płatki róż, złote gwiazdy lub białe serduszka.

Mat. prasowy

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :