Nie ŚPIMY – Pomagamy! – Jak dobro wraca ze zdwojoną siłą

Nie ŚPIMY – Pomagamy! – Jak dobro wraca ze zdwojoną siłą

Akcja ruszyła w grudniu 2013 roku, kiedy to spotkaliśmy się z grupą znajomych i na prośbę samego Jacka ruszyliśmy z inicjatywą pomocy. Jacek choruje na nieuleczalną chorobę – mukowiscydozę – oprócz bardzo kosztownego leczenia, celem nadrzędnym jest zebranie niezbędnej kwoty do wykonania niezwykle trudnego i kosztownego zabiegu przeszczepu płuc – kiedy nastąpi taka konieczność.

Laureaci konkursu biorą udział w akcji charytatywnej
Klaudia Martyka, Jacek Janiel

Pierwsza akcja i od razu wielki sukces – zebrane grubo ponad 30 000 złotych, później kolejne imprezy, zawody sportowe, zbiórki i tak obecny stan zbiórki 289 960 zł!!! Do wymaganych 350 000 zł brakuje nam już tylko 60 000 zł.

Co najważniejsze – Jacek nie czeka na pomoc, Jacek sam próbuje sobie pomóc, bierze udział w większości akcji, jest jednym z aktywnych wolontariuszy i w miarę możliwości próbuje pomóc samemu sobie:)

Jak poznaliśmy się z Klaudią?

Akcja charytatywna Nie śpimy - pomagamy
Jacek Janiel, Krystyna Wróbel (Burmistrz Miasta Lędziny), Marcin Majer

Po raz pierwszy spotkaliśmy się przelotem podczas jednej z imprez akcji charytatywnej NIE ŚPIMY. Pomagamy od początku 2014 roku. Ja byłem jej koordynatorem, a Klaudia wolontariuszką. Łączył Nas jeden cel – pomoc osobie chorej na mukowiscydozę, a dla mnie osobiście przyjacielowi. Klaudia dobrze czuła się w naszej ekipie wolontariuszy, została więc zaproszona na urodziny Jacka dla którego organizowana była cała ta akcja. Tam poznaliśmy się bliżej i zaczęliśmy się spotykać. I tak dzisiaj mija już ponad 5 lat od tego spotkania, a już tylko nieco ponad rok do wesela <3.

Jak się okazuje dobro wraca ze zdwojoną siłą, a my pomagamy do dzisiaj 🙂

Naszym celem jest zakończenie zbiórki do końca roku.

Konkurs na FanPage Przewodnika Młodej Pary

W konkursie wzięliśmy udział właściwie z przypadku. Podczas codziennego przeglądania Facebooka natknąłem się na owy konkurs. Nigdy dotąd nie brałem udziału w tego typu konkursach, natomiast sama formuła zabawy bardzo mi się spodobała i wspólnie z Klaudią ustaliliśmy, że nasza historia może być ciekawa. Później dzięki mobilizacji naszych znajomych udało się zebrać całkiem pokaźną ilość lajków, a co najważniejsze – przekonaliśmy jury konkursowe i wygraliśmy upragnioną nagrodę.

Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w konkursie – na pewno jeszcze podziękujemy i pokażemy się w nagrodach, które dopiero odbierzemy:)

Na koniec proszę raz jeszcze serdecznie o pomoc Naszemu koledze, przyjacielowi 🙂

PAMIĘTAJCIE – DOBRO WRACA!

Akcja charytatywna dla Jacka Janiel

Przekaż 1% podatku dla Jacka

numer KRS: 0000064892
z dopiskiem Jacek Janiel

Prosimy również o darowizny dla Jacka
Stowarzyszenie Młodzi Aktywni – Jacek Janiel
70130000002076719211270004

……………………………………………………

od Redakcji:

Dziękujemy Marcinowi i Klaudii za podzielenie się swoją fantastyczną historią i jesteśmy pod wrażeniem Waszej akcji dla Przyjaciela. Jeśli nie macie upatrzonej osoby do pomocy – zachęcamy do przekazania 1% podatku dla Jacka – DOBRO WRACA! I możecie dopisać, że z pozdrowieniami od naszej konkursowej Pary:)

A o jakim konkursie mowa? – Zobaczcie >>

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :