Torebka dla panny młodej

Torebka dla panny młodej

Czy pannie młodej potrzeba jest torebka?

W dniu ślubu torebka nie jest niezbędna, ale może okazać się bardzo przydatna. W torebce schowasz wszystkie „niezbędniki” – błyszczyk, puder, chusteczki itp – dla wygody można ją trzymać na krześle lub stoliku – wiadomo, że zawsze tam będzie.

Często panny młode oddają takie drobiazgi świadkowej – może się jednak zdarzyć, że świadkowa nie zawsze jest pod ręką i gdzieś zabrała ze sobą swoją torebkę. Pomimo pełnienia funkcji pomocnika świadkowa to nadal gość weselny.

W trakcje ceremonii ślubnej torebkę można powierzyć zaufanej osobie lub zostawić ją w samochodzie. To ładny drobiazg, ale w czasie tańców, podchodzenia do ołtarza czy składania życzeń może zamienić się w kłopotliwy rekwizyt. Panna młoda ma przecież dwie ręce, a w jednej najprawdopodobniej będzie trzymać bukiet. Można oczywiście zrezygnować z bukietu – i wtedy torebka zagra pierwsze skrzypce i stanie się ozdobnym dodatkiem.

Za to z pewnością torebka będzie świetnym rekwizytem do sesji zdjęciowej – szczególnie w stylizacjach utrzymanych w nowoczesnych, miejskich klimatach gdzie bukiet ślubny czasem po prostu nie pasuje… Jeśli plener odbywa się innego dnia niż ślub a po bukiecie zostało już tylko wspomnienie, torebka go godnie zastąpi.

[columns_row width=”half”]
[column]

Torebka dla panny młodej
fot. www.etsy.com / PowderBlueBijoux

[/column]
[column]

Torebka ślubna
fot. www.bhldn.com

[/column]
[/columns_row]

Jak dobrać torebkę do sukni ślubnej?

Torebka przede wszystkim powinna dopełniać całości stylizacji. Minęły czasy, kiedy żelazną zasadą było dobieranie torebki do butów lub materiału sukni ślubnej. Ta druga zasada sprawdza się natomiast w przypadku sukien, które są bogato zdobione – wtedy prosta torebka z materiału o odcieniu takim jak suknia ślubna będzie się z nią dobrze komponować. Można też dobrać torebkę, która jest wykończona w ten sam sposób co suknia ślubna (np. taką samą koronką).

Zawsze bezpiecznie wybrać gładką torebkę, która nie będzie konkurować z suknią i dodatkami panny młodej. Bardziej ozdobne torebki będą dobrze wyglądać przy prostych, gładkich sukniach, te na długim pasku czy łańcuszku będą dopełniać stylizacji osadzonej w stylu vintage.

Torebka niekoniecznie musi być biała czy ecru, ale jej mocniejszy kolor powinien współgrać z pozostałymi dodatkami panny młodej i oprawą wesela. Jeśli zdecydujecie się na ten przydatny drobiazg warto poświęcić chwilę na wybranie odpowiedniej torebki. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki. Może warto wybrać taką, z której będzie można korzystać również po weselu?

[columns_row width=”half”]
[column]

Torebka dla panny młodej
fot. Style Me Pretty

[/column]
[column]

Różowa torebka do ślubu
fot. www.bridesofnorthtexas.com

[/column]
[/columns_row]

Torebka ślubna
fot. Style Me Pretty
Torebka do ślubu
fot. Elie Saab

[columns_row width=”half”]
[column]

Torebka do ślubu
fot. Louboutin

[/column]
[column]

Torebka ślubna
fot. Marchesa

[/column]
[/columns_row]

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :