Wygodne buty do ślubu

Wygodne buty do ślubu

Jak wybrać wygodne buty do ślubu i jak zapewnić sobie komfort weselnego szaleństwa do rana? – Przyszłe panny młode mają ogromny wybór w kolorach, fasonach i detalach wykończenia butów ślubnych. Szczególnie, że oprócz kremowych i nude, często wybierają buty w różnych odcieniach. To nie jest problem.

Na co zwrócić uwagę wybierając buty ślubne?

Istotna jest jakość wykonania butów, dobre wyprofilowanie i materiał – co tu kryć – najlepiej skóra, która oddycha. Skórzane buty łatwo wyczyścić i mogą posłużyć na wiele wyjść już po ślubie. Jeśli na co dzień nie chodzisz w szpilkach, nie wybieraj do ślubu wysokich obcasów, bo choćby były najwygodniejsze – Twoje nogi nie są do tego ułożenia przyzwyczajone i zwyczajnie się zmęczą. Trzeba dobrać też buty do stylizacji – sandałki boho w stylizacji księżniczki będą nie na miejscu. Wydobne buty do ślubu od visione.pl

Jaki fason butów ślubnych jest wygodny?

Alternatywa dla szpilek do ślubu to niższe szpilki oraz czółenka i baleriny. W tym sezonie coraz więcej kobiet wybierze wygodę, a że oferta wygodnych i komfortowych butów do ślubu jest ogromna – wybór będzie łatwiejszy. Wygodne i bezpieczne są słupki, chociaż niektórzy odradzają je do długiego tańca, bo podobno się nie sprawdzają. Luźne, lekkie i lejące sukienki ślubne nie wymagają już szpilek do nieba, a często nawet bardziej pasują do nich, jak do ślubnej stylizacji – buty niższe lub wręcz płaskie. Fason butów T-bar przypomina buty do tańca i również jest wygodny, noga jest w nich stabilna, optycznie wydłużona. Unikaj ich jednak jeśli masz szeroką stopę, by nie wylewała się z butów. W takim przypadku najlepsze będą klasyczne czółenka bez wycięć, z zaokrąglonym czubkiem, który da palcom większy komfort niż w bucie z mocnym szpicem. Jeśli stopy będą ściśnięte w szpicu – nie dotrze do nich krew i spuchną, do tego murowane są otarcia między palcami.

Niskie buty do ślubu

Zamiast upierać się na ekstremalnie wysokie szpilki, pomyśl o swojej wygodzie i o tym, że nieodpowiednio dobrane buty nie powinny zepsuć Ci wesela. Ponieważ w dniu ślubu masz czuć się komfortowo i szaleć do białego rana, być może wybór niższych butów będzie tym właściwym? Balerinki posłużą też na dłużej, świetnie pasują do modnych luźnych stylizacji, a później sprawdzą się na wiele innych okazji. I zawsze pozostaje opcja dwóch par butów – wyższych na uroczystość i do zdjęć ślubnych oraz niższych lub płaskich na weselne szaleństwo:)
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :