Gdzie ci mężczyźni?

Gdzie ci mężczyźni? – pyta swojego gościa Magda Mołek

Magdę Mołek nazywam subtelną feministką i wielbicielką kobiet. W tej arcyciekawej rozmowie z mężczyzną, socjologiem Tomaszem Sobierajskim, pada wiele kluczowych tematów do omówienie i przemyślenia. Dla każdego.

Sformułowania – klucze, które przewijają się w rozmowie: Co jest nie tak z facetami? Maminsynek i gniazdownik? – Mama wychowuje przecież syna nie dla siebie, lecz dla innej kobiety.  Czego kobiety szukają w mężczyznach i dlaczego w ogóle czegoś szukają? Dlaczego kobiety są coraz silniejsze a mężczyźni coraz słabsi?  Patriarchat krzywdzi zarówno kobiety jak i mężczyzn. Każdy potrzebuje swojej przestrzeni. Co wtłaczają nam do głowy seriale i w jakie wzorce jesteśmy wciskani już na etapie bajek dla dzieci? Z jakimi stereotypami dobrze by było się rozprawić?

Czy grozi nam czas samotnych czy też raczej samodzielnych ludzi, będących w szczęśliwych związkach sami ze sobą? I czy przypadkiem dobry związek samego ze sobą nie jest bazą do tego, by móc stworzyć udany związek z drugą, również ugruntowaną osobą?

Posłuchajcie dziewczyny i kobiety, najlepiej w towarzystwie swoich chłopaków i mężczyzn – zachęcam gorąco 🙂

Polecam Wam kanał Pani Magdy i rozmowy z jej gośćmi, głównie kobietami. My tu na blogu skupiamy się głównie o stylowym ślubie, ale w JEJ Stylu znajdziecie wiele ciekawych dialogów i spotkań poszerzających nasze widzenia świata czy często konkretnych osób. Zawsze z uczuciem, sympatią i szacunkiem Prowadzącej.

-SAG-

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :