Rose Quartz i Serenity kolorami roku 2016

Pantony roku Rose Quartz i Serenity

Amerykańska firma Pantone – eksperci, którzy co roku wyznaczają trendy kolorystyczne, kolorem roku 2016 ogłosiła po raz pierwszy DWA kolory roku: Rose Quartz oraz Serenity. Różowy i niebieski w specyficznych odcieniach. Jak je bliżej opisać? Różowy kwarc i spokojny niebieski? – To tak w dosłownym tłumaczeniu. Pierwsze promienie słońca w letni poranek na częściowo zachmurzonym niebie.

Wybór tych kolorów jest odpowiedzią na aktualne nastroje panujące na świecie – poszukiwanie antidotum na stresy, potrzeba otuchy i bezpieczeństwa, spokoju, współgrania i ukojenia. Spokój w stanie nieważkości i ukojenie nawet w burzliwych momentach, niczym odprężające wellness.

Takie właśnie skojarzenie daje to połączenie, chociaż niektórym może wydawać się zbyt cukierkowe. Dlatego można łączyć je z wszelkimi odcieniami szarości, mięty, zimnego fioletu i delikatnej zieleni. Lub wybrać jako bazę jeden z nich, przy czym wcale nie jest powiedziane, że różowy dla kobiety, a niebieski dla pana… Panowie już w tym roku podobno chętnie wybierali do ślubu różowe krawaty – teraz mogą więc sięgać po najmodniejszy odcień.

Tak jak w roku 2015 Marsala, a w 2014 Emerald, czyli szmaragdowy, Rose Quartz i Serenity modne będą w roku 2016 w oprawie ślubów, modzie codziennej, wnętrzach i grafice użytkowej. W każdej dziedzinie, mamy nadzieję, jako motywy dopełniające, bo w totalnie różowo-błękitnym pokoju niewielu wytrzyma…

Słodka, romantyczna  stylizacja vintage, domieszka koloru morelowego, ocieplony błękit – zobaczcie jak mogą wyglądać zestawienia w dodatkach zbliżonych do odcieni pantonów roku 2016 – serenity i rose quartz:

www.tulleandchantilly.com
www.tulleandchantilly.com

 

www.tulleandchantilly.com
www.tulleandchantilly.com
Obrączki ślubne w różyczce serenity
fot. weddingstyleguide.blogspot.com
Bukiet ślubny serenity
fot. himsicalwonderlandweddings.com
Młoda para w kolorach serenity
fot. invitationsbyajalon.com
Najmodniejsze kolory w 2016 w stylizacjach ślubnych
www.tulleandchantilly.com

 

Rose Quartz i Serenity - pantony roku 2016
www.midsouthbride.com

 

Stylizacje ślubne na 2016 rok
www.elegantweddinginvites.com
Pantone Serenity w ślubnych stylizacjach
www.burnettsboards_com

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :