Sesja ślubna w Pałacu

Zbliża się piękna jesień i mimo że naszą letnią sesję realizowaliśmy jakiś czas temu, być może właśnie teraz zainspirujecie się odkrytym wyjątkowym miejscem na przyjęcie weselne, jakim jest Pałac Borek Strzeliński.

Będąc w Pałacu czuje się, że jest to miejsce autentyczne, z duszą, zadbane i prowadzone przez rodzinną firmę, która włożyła w przedsięwzięcie wiele serca i środków. Pałac został zbudowany w stylu neorenesansowym z elementami neogotyckimi w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XIX wieku dla rodziny von Schönermarkt. Uroku dodaje mu również wspaniałe otoczenie – piękny starodrzew i zadbany park wokół posiadłości oraz magiczny Spichlerz, w którym również urządza się przyjęcia weselne. Na południe od rezydencji rozciąga się dziedziniec gospodarczy dawnego folwarku z otaczającymi go budynkami. Pałac wraz z parkiem figurują w rejestrze zabytków.

Sala Pałacowa

Sala Pałacowa, jak na nazwę przystało, robi wrażenie wielkością i klimatem. Naturalnie wyposażona jest w klimatyzację, co szczególnie doceniliśmy w najgorętszym czerwcowym dniu sesji, kiedy to temperatura na zewnątrz przekroczyła 40 stopni…

Zjawiskowy efekt w dekoracji sali dało połączenie kwitnących sadów z transparentnymi elementami. Będzie to z pewnością jeden z hitów najbliższych sezonów. Dekoracja imitująca bogato okwieconą gałąź jabłoni dodaje romantyczności oraz delikatności każdej sali. Transparentne stojaki pozwoliły na osiągnięcie przepięknego efektu „lewitującej jabłoni”. Całość została wykończona przezroczystymi świecznikami, które dają subtelne światło o każdej porze dnia czy nocy. Dla wzbogacenia stołu Wromedia zaproponowała złote podtalerze i bieżniki, które podkreśliły wytworność dekoracji. Tak kreatywnych, pracowitych i zaangażowanych dekoratorek dawno nie spotkaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy!

wpis archiwalny

Motyw koniczynki

Motyw koniczynki w biżuterii zaproponowała Ula z Jubi-Tomu. Oryginalna misternie wykonana zawieszka okazała się idealna do wyeksponowania w sukni z odkrytymi plecami w literę V. Do kompletu bransoletka i drobne kolczyki – przy tak wyrazistej sukience biżuteria powinna być skromna.

Tę wybraną przez Basię Flossmann boską seksowną sukienkę z fantastycznym koronkowym pasem po bokach i zwiewnym tiulem wypuszczanym z obniżonych rękawów Asia włożyła dosłownie na pół godziny, już pod koniec sesji, by pokazać się Wam w trzeciej „odsłonie”. Na końcu możecie także zobaczyć ujęcia w magicznym Spichlerzu.

Podziękowania również dla wspaniałej Pary – Ani i Adriana, którzy 3 tygodnie po naszej sesji pobrali się prywatnie. Gratulujemy serdecznie Kochani!

Salon Sukien Ślubnych Flossmann • Diuk • Jubi-Tom Jubiler
• Wromedia • Pałac Borek Strzeliński • Zdjęcia: 2become1.pl

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :