Najlepsze zabiegi kosmetyczne dla Panny Młodej, które warto zacząć rok przed ślubem!

Najlepsze zabiegi kosmetyczne dla Panny Młodej, które warto zacząć rok przed ślubem!

Ślub jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Każda jako Panna Młoda chce wyglądać wyjątkowo, aby jej wygląd był nieskazitelny i olśniewający. Dlatego na rok przed wielkim wydarzeniem zaleca się konsultację z kosmetologiem, który dobierze odpowiednią terapię upiększającą, właśnie po to, żeby kobieta w tym najważniejszym dla siebie dniu czuła się perfekcyjnie! Zabiegi dopasowuje się w zależności od rodzaju cery pacjentki, kondycji skóry oraz efektów jakie Pani Młoda chce uzyskać.

Do ślubu został rok – czyli jakie zabiegi warto wykonać

Rok wcześniej zaleca się wykonanie serii zabiegów laserowych złuszczających oraz zabiegów z kwasami np. tca. Prowadzą one do kontrolowanego złuszczania naskórka, odżywienia skóry oraz pobudzenia komórek w skórze. To właśnie skutkuje wzmożoną produkcją kolagenu i elastyny, a skóra zaczyna wyglądać młodziej.

Zabiegi złuszczające są idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają przebarwienia, nierówny koloryt skóry, skórę zmęczoną, nieodżywioną, z utratą jędrności, nadmiernym łojotokiem, małymi zmarszczkami oraz dawno nie wykonywały żadnych zabiegów kosmetologicznych.

Seria przewiduje minimum 3 zabiegi w odstępie 4-6 tygodni, chociaż jest to kwestia mocno indywidualna. Jeśli na skórze twarzy lub ciała pacjentki są widoczne popękane naczynka krwionośne, zaleca się rozpoczęcie ich usuwania rok wcześniej.

Jedną z najskuteczniejszych terapii jest laserowe usuwanie naczynek. Światło lasera jest absorbowane przez naczynka, co prowadzi do odparowania z nich wody, wysuszenia, a w konsekwencji tego do rozpadu. Seria składa się z 3-5 zabiegów przeprowadzanych w odstępie co 6-8 tygodni.

Większość Panien Młodych również zakłada sobie cel, aby do ślubu schudnąć.

Pewnie znasz to z własnego doświadczenia! Ćwiczenia, prawidłowe odżywianie oraz nawadnianie jest priorytetem, jednak proces redukcji wagi oraz niwelowania cellulitu można zwiększyć dzięki odpowiednim zabiegom. Zabiegami wspomagającymi taką terapię są: lipoliza iniekcyjna oraz karboksyterapia. Taką serię zabiegów również zalecano by rozpocząć rok przed ślubem, gdyż samo wykonanie serii zabiegów zajmuje trochę czasu, a pełny efekt końcowy jest widoczny po 3 miesiącach od zakończonej terapii. Karboksyterapię stosuje się w celu ujędrnienia skóry, niwelowania cellulitu oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Poprzez wprowadzenie medycznego gazu dwutlenku węgla pod skórę, uzyskujemy kontrolowany proces zapalny oraz w miejsce gdzie został on wprowadzony, organizm dostarcza tlen, na skutek czego tkanka staje się bardziej ukrwiona, odżywiona, dotleniona. Seria składa się z min. 10 zabiegów w odstępie co 7-10 dni. Lipoliza iniekcyjna jest to zabieg, który stosujemy w celu redukcji tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz owalu twarzy. Za pomocą iniekcji podajemy specjalną substancję pod skórę w problematycznym miejscu, która rozpuszcza zbędną tkankę tłuszczową. W miejscu wstrzyknięcia powstaje stan zapalny, który powoduje, że nasz organizm uwalnia tłuszcze, a one następnie zostają rozłożone i wydalone z organizmu w naturalnych procesach fizjologicznych. Zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów co 14-21 dni.

Jak widzisz rozpoczęcie zabiegów rok przed planowanym ślubem wiele Ci ułatwi i pozwoli tego dnia czuć się naprawdę wyjątkowo i pewnie!

Materiał: proclinic.pl

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :