Ślubna sesja w stylu Hollywood

Sesja ślubna w stylu gwiazd Hollywod

Marzysz o ślubie w stylu glamour niczym hollywodzkie gwiazdy?

Ci z Was, którzy mieli przyjemność kiedykolwiek uczestniczyć w produkcji sesji, czy to profesjonalnej, czy też trochę mniej, zdają sobie sprawę ile czynników trzeba zgrać, by skoordynować całość przedsięwzięcia i wyciągnąć z niego założony plan.

Ślub w stylu Hollywood to przede wszystkim elegancja, klasyka i szyk. To zajawka jednej z naszych sesji sesji okładkowej.

My już wiemy, że nasz plan ZAWSZE ulegnie modyfikacji i że ZAWSZE wychodzi nieoczekiwany materiał i ujęcia, o których wcześniej nie myśleliśmy. Energia ludzi i miejsca, żywa i nieożywiona materia, kreatywne pomysły „na żywioł” – jak tego nie kochać?

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania sesji i wzięli  Inspiracją były studyjne sesje filmowe z czasów prosperity starego Hollywood oraz – bardziej współcześnie – klasyczny ślub z nutką glamour.

Suknie ślubne i dodatki: Salon sukien ślubnych FLOSSMANN
Ubiór pana: DIUK Ubieramy mężczyzn multibrand shop
Biżuteria: Jubi-Tom Jubiler
Dekoracje i akcesoria: Costa Wrocław
Fryzury: Anna z Upiększalnia Studio Stylu i Urody
Modele: Martyna i Kuba z Myskena Studio

Piękne zdjęcia w kilku stylizacjach popełnili ponownie Ania i Kryspin z FotoHQ, na kreatywność których zawsze możemy liczyć:)

 

Sesja ślubna do Przewodnika Młodej Pary Młoda Para w stylu gwiazd Hollywood Młoda para w stylu glamour Młoda para glamour Para młoda glamour

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :