Szczęśliwego 2022 Roku

Szczęśliwego 2022 Roku!

Rok 2021 jaki był, każdy już wie. Czas podsumowań zapewne za Wami. Mędrzec powiedział, że po to mamy oczy z przodu by patrzeć w przyszłość, a nie za siebie.

Popatrzmy więc przez moment do tyłu, by docenić co dobre i rozliczyć co poszło nie tak. Wyciągnąć wnioski, odciąć co nam nie służyło a dać energię temu, co nas uskrzydla.

Gratuluję tym z Was, którzy pobrali się w minionym roku – niech Wasze związki umacniają się i trwają w miłości oraz wzajemnym wsparciu. Dacie radę!

Planującym ślub w 2022 roku życzę wytrwałości i radości z przygotowań. Wbrew ciężkawej momentami energii ogólnej, która stara się nam tę radość odbierać – nie poddawajcie się tym tendencjom. Wybierajcie co najlepsze, patrzcie optymistycznie nawet jeśli coś pójdzie nie po Waszej myśli. Akceptujcie to na co nie macie wpływu, a kreujcie i budujcie to, co daje Wam satysfakcję.

Otaczajcie się przychylnymi ludźmi, kierujcie się sercem i komfortem w kontakcie z innymi. Dbajcie o siebie oraz o siebie nawzajem. Chrońcie swoje granice. Bądźcie asertywni – to ważna umiejętność, która przy okazji organizacji ślubu i wesela często wystawiana jest na poważną próbę. Zwykle przy kontaktach z rodziną.

Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać,
lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.

Niech to motto autorstwa Antoine de Saint-Exupéry towarzyszy Wam każdego dnia 🙂

Wszystkiego pięknego!

Jolanta Bartoszewicz i Współpracownicy.

 

 

Radosnego 2022 Roku

 

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :