Wszystko jest w głowie

Wszystko jest w głowie

Ula w 9 miesięcy pozbyła się 40 zbędnych kilogramów i kompletnie zmieniła swoje życie.

Zaczęło się od decyzji o diecie, ale jak przyznaje: „Moja dieta to w pewnym sensie sposób odżywiania się już na całe życie, jeśli chcę utrzymać wagę, dobrze się czuć i w ciele i w duchu.” Ula nauczyła się zupełnie nowego gotowania, poznała wiele kulinarnych tajników i teraz chętnie dzieli się swoją wiedzą z innymi. Mówi, że najwspanialsze jest to, że dzięki tej przemianie poznała wielu fantastycznych ludzi.

logo3

Przerodziła swoją dietę w nawyki i w konsekwencji urodziła się pasja. Z mgr.inż. technologii chemicznej stała się blogerką kulinarną, a teraz zmierza w stronę bycia kucharzem z pasji i powoli pisarzem kulinarnym.

Kocha to co robi i chciałaby móc z tego żyć 😉

„Uwierzyć w siebie, zaufać sobie i zawalczyć o siebie – to nie są puste, wyświechtane słowa w moim przypadku” – poznajmy więc Ulę Ostrowską, autorkę bloga „Inspirujące kULInaria”. Być może jej opowieść o sile woli, akceptacji i motywacji przekona kogoś do zmian…

Jej motto to „WSZYSTKO JEST W GŁOWIE” … a reszta w sercu. Gotuje z pasją dla ludzi i z ludźmi 😉

Zapraszamy na blog Uli: JemTo.pl

 

Ula_Ostrowska_jem-to-pl

 

Ula_Ostrowska

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :