Diuk – dodatki dla pana młodego

Diuk – dodatki dla pana młodego

Diuk Ubieramy Mężczyzn to wrocławska firma z tradycjami, w drugim pokoleniu dopieszczająca panów młodych, świadków – generalnie wszystkich panów. Szczególnie tych, którzy cenią sobie znakomitą jakość i możliwości wynikające z szycia na miarę. Stosowne dodatki to przysłowiowa wisienka na torcie wizerunku mężczyzny.

W tym wpisie chcemy zwrócić Waszą uwagę na perełki czyli dodatki, które Diuk proponuje panom poprzez ogromny wybór kamizelek, plastronów, spinek, szelek, butów i innych dodatków do garniturów, fraków, jaskółek. Tak by dopiąć na ostatni guzik całościowy wizerunek.

Przy okazji przeczytajcie o podstawowych zasadach i ciekawostkach związanych z wybranymi dodatkami dla panów.

Muszka

Do smokingu obowiązkowo czarna, do fraka – biała. Łamiąc konwencję można pas i muchę dobrać w innym kolorze, ale koniecznie jednobarwne. Wzorzyste muszki pasują natomiast do garnituru.
Ważna jest wielkość muchy – jej „skrzydełka”, stojąc en face, powinny mieścić się między zewnętrznymi kącikami oczu, a owalem twarzy. Ważna jest też wysokość – bezpieczniej wybierać te wąskie
i średnie. Muchy z szerokimi skrzydełkami (powyżej 2,5 cala) pasują raczej bardzo wysokim i postawnym panom.

Diuk Salon Mody Ślubnej muszka do ślubu

 

 

Krawat

Do białej koszuli pasują niemal wszystkie krawaty. Jeśli koszula jest w kolorze – krawat może być kontrastujący lub po prostu o kilka tonów ciemniejszy. Do koszuli w deseń krawat powinien być gładki. Jeśli pan młody traktuje modę z przymrużeniem oka, może wybrać krawat w duży, rzucający się w oczy wzór. Szerokość krawata powinna korespondować z szerokością klap marynarki, które powinny być dopasowane do szerokości ramion. Krawat powinien sięgać połowy klamry od paska przy spodniach.

 

 

 

 

Kamizelki

Spinki

Spinki powinny pasować do pozostałych dodatków np. zegarka lub paska. W wersji żartobliwej mogą odzwierciedlać pasje lub charakter pana młodego. To także doskonały pomysł na prezent.

 

Spinki do mankietów dla Pana Młodego, który lubi Star Wars lub Supermana Spinki do mankietów dla Pana Młodego

Buty

Najlepiej sprawdzą się proste, eleganckie buty. Czarne do garnituru w ciemnym kolorze, brązowe do brązowego lub jasnego. Lakierki zakłada się do fraka, smokingu, jaskółki i błyszczącego czarnego garnituru.

Diuk Salon Mody Męskiej

 

Szelki

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :