Diuk – Ubieramy Mężczyzn we Wrocławiu

Gdzie ubrać pana młodego we Wrocławiu?

Diuk to rodzinna firma z tradycjami, obecna na wrocławskim rynku od ponad 30 lat. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w ubieraniu mężczyzn na wszelkie okazje.

Dysponujemy szeroką gamą garniturów ślubnych i wieczorowych, smokingów i fraków, cut. Posiadamy ogromny wybór kamizelek, plastronów i innych dodatków do garniturów. Prowadzimy również wypożyczalnię fraków, smokingów i jaskółek. Pan młody, świadek i ojciec – ubierzemy każdego mężczyznę, który ceni nienaganny strój, dopasowany do sylwetki i stylu.

Szycie na miarę garnituru ślubnego

Szyjemy garnitury na miarę z najlepszej jakości materiałów. Wybór TEJ właściwej tkaniny to jedno. Później czeka nas decyzja co do kroju i wyboru dodatków do garnituru. Kolorowe podszewki, guziki, haft… Dobieranie wszystkiego ma być przyjemnością. Tak też staramy się prowadzić spotkania z naszymi klientami. Przy kawie i odrobinie rumu. Diuk to gwarancja klasy, świetnej jakości i wyważonego męskiego stylu.

Elegancki pan młody Diuk

Wypożyczanie stroju dla pana młodego

Szycie garnituru na miarę czasem nie jest wystarczającą opcją dla eleganckiego mężczyzny. Wówczas można pomyśleć o wypożyczeniu stroju ceremonialnego, który wkłada się być może raz w życiu. Oto przykładowe zestawy strojów formalnych „na specjalną okazję”, które można także w Diuku wypożyczyć.
Smoking – smoking, pas smokingowy z muchą.
Frak – frak, kamizelka, mucha ewentualnie cylider, laseczka, rękawiczki.
Jaskółka (CUT) – jaskółka, kamizelka, plastron, ewentualnie cylinder, rękawiczki.
Rezerwacji dokonujemy z wyprzedzeniem. Umawiamy się ewentualnie na kolejną przymiarkę lub odbiór na 3-5 dni przed uroczystością. Okres wypożyczenia ustalamy indywidualnie.

Adres

Diuk salon mody męskiej

Diuk – Salon Mody Męskiej
Plac Kościuszki 14 (obok Okrąglaka)
tel. +48 71 343 88 82
www.diuk.pl
Diuk Facebook >>

Salon Diuk Ubieramy Mężczyzn Wrocław
Diuk szycie garnituru na miarę we Wrocławiu
Filmowa podszewka do marynarki
Nietypowe spinki do mankietów
Spinki do koszuli szampan
Plastrony dla nowoczesnego mężczyzny

Przykładowe kolekcje dla panów dostępne w Salonie Diuk Wrocław

Pan młody w aksamicie

Diuk Salon Mody Męskiej

Cavaliere Ceremony

Galeria dodatków

Diuk Ubieramy Mężczyzn
Pan młody w granatowej marynarce w muszce

Mapa dojazdu do Diuka

materiał promocyjny

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :