Kreatywna podszewka pana młodego

Plecy kamizelki czy wnętrze marynarki nie muszą być nudne. Kreatywna podszewka może być hitem stylizacji pana młodego, który w ten sposób może wyrazić swoją pasję lub wpisać się w styl wesela. Lub też wykazać się poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Wyznacznikiem dbania o dobry styl są jakość i dbałość o detale. To również ukryte smaczki. Jednym z nich jest indywidualnie dobierana podszewka do marynarki. Szyjąc na miarę można wybrać ją spośród KILKUSET wzorów. Idoli popkultury, motywów zaczerpniętych ze sztuki, filmu, komiksów, motywów florystycznych, podróżniczych, hobbystycznych czy sportowych. Tych całkiem poważnych i tych z przymrużeniem oka…

Podszewka prawdę Ci powie

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Podszewka w kamizelce czy marynarce nie jest aż takim detalem jak na przykład spinki do koszuli. Ale też nie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Trzeba odchylić poły marynarki, by odkryć ten nienachalny sznyt lub ją zdjąć, by docenić stylizację wybraną na plecy kamizelki. I przygotować otoczenie na efekt woow!

Podszewka marynarki z grafiką pinup girl Diuk Wrocław

Elegancko i z fantazją

Nietypowa podszewka nie oznacza, że pan młody musi się wygłupiać. Powiedzmy sobie szczerze – narzeczona też ma tutaj coś do powiedzenia. Czasem nawet w 95%, haha. Często to nawet dobrze, bo z doświadczenia i podsłuchania wiem, że panie w trendach i doborze kolorów orientują się lepiej niż panowie. Tutaj więc fantazja przyszłych żon może rozwinąć skrzydła…

W tej poważniejszej wersji znajdziecie kilkadziesiąt wzorów i motywów. Oczywiście jeśli już bierzecie pod uwagę, że wewnętrzna strona marynarki czy plecy kamizelki nie muszą być gładkie.

Marynarka szyta na miarę Diuk Wrocław
Podszewki marynarki z tekstem miłości

Pan młody w stylu boho, podróżnika czy fantasty

Stylizacja pana młodego jest nierozerwalnie związana ze stylem uroczystości i przyjęcia. Jeżeli w planie jest surdut, frak czy inny strój mocno formalny, pole do popisu maleje. Wręcz niknie.

Lecz jeśli w grę wchodzi klimat boho, rustykalny, ślub tematyczny lub w plenerze – tu naprawdę można poszaleć bez szkody dla wizerunku. Ba! Powiedziałabym nawet, że ryzykując wyłącznie zachwyt, uśmiech i zaskoczenie miłych gości.

Podszewka boho w marynarce pana młodego Diuk Wrocław
Kamizelka pana młodego z podszewką w stylu boho Diuk Wrocław
ZÓłta kamizelka z podszewką z grafiką pinup girl
Podszewka marynarki z motywem pingwinów
Podszewka marynarki męskiej z motywem podróżniczym
Podszewka męskiej marynarki motyw egzotyczny z papugą

Podszewki dla taty, świadka i drużbów

Podpowiem Wam jeszcze jeden pomysł na kreatywne wykorzystanie podszewek. Wśród mężczyzn szyjących na miarę są także ojcowie, świadkowie czy drużbowie. I tutaj mamy okazję do zaistnienia, wpisania się w konwencję czy nawiązania do motywu przewodniego wesela. Tato z motywem prohibicji, cygar i klimatu Ala Capone? A może świadek jest zapalonym wędkarzem lub miłośnikiem gier komputerowych? Pasjonatem starych aut? – Wybór jest ogromny. Przyznam, że byłam pod wrażeniem i nie miałam pojęcia, że w szyciu na miarę panowie mogą mieć tyle możliwości. A to niby tylko podszewka… 🙂

Podszewka męskiej kamizelki z motywem lat 30-tych
Ciekawe motywy męskiej poszewki do kamizelki
Wariackie podszewki do marynarek szytych na miarę Diuk Wrocław
Diuk Wrocław szycie na miarę kamizelek i marynarek męskich

Aha, na miejscu są też modele gotowe kamizelek, więc jest szansa, że znajdziecie w Diuku coś gotowego na last minute, w ramach napadu kreatywności. Polecam 🙂

-SAG- / Zdjęcia wykonane w Diuk Wrocław

1 Comments

Comments are closed.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :