Fotobudka na wesele – atrakcja pełna wspomnień

Wesele to wyjątkowa okazja, która sprzyja niezapomnianej zabawie. Może być opowiedziane na wiele sposobów. Przecież każdy z nas ma własny punkt widzenia, a jedna fotografia jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów.

Co w przypadku, gdy zdjęć są tysiące, a goście uwieczniają weselną historię na własny sposób? Co w momencie, gdy goście są nie tylko fotografowani, ale na kilka godzin stają się fotografującymi? Przekonacie się, dodając fotobudkę do listy weselnych atrakcji.

Facebudka (5)
fot. Facebudka
Facebudka (1)
fot. Facebudka

Czym jest fotobudka?

– Automatem fotograficznym umożliwiającym samodzielne wykonywanie zdjęć, który zdobył ogromną rzeszę zwolenników i stał się gwoździem programu podczas ślubnych przyjęć. Może być alternatywą dla typowych zabaw weselnych lub atrakcją na wysokim poziomie, która jest dostępna dla wszystkich gości i urozmaica im wieczór.

Facebudka (4)
Facebudka (2)
Facebudka (3)

Jak działa fotobudka?

– To banalnie proste, dlatego zabawa jest tak przyjemna – mówi Przemysław Banaś, pomysłodawca wrocławskiej Facebudki. Dostarczamy fotobudkę na wesele, a ona wykonuje i natychmiast drukuje zdjęcia w wyjątkowej jakości i trwałości. Rolą gości jest wybranie odpowiedniej pozy, towarzysza zdjęcia i odrobina kreatywności, bo do dyspozycji oddajemy kufer pełen gadżetów: masek, peruk, okularów, wąsów, kapeluszy, opasek oraz różnokolorowe tła. Im ciekawsza stylizacja, tym więcej uśmiechu i cenniejsza pamiątka. Fotografie drukowane są w dwóch kopiach – jedną z nich goście wklejają do księgi pamiątkowej, która jest kolekcją weselnych wspomnień dla młodej pary, drugą zabierają ze sobą, by po latach spojrzeć na nią z uśmiechem. Co więcej, na zdjęciach możemy umieścić podziękowania dla gości, datę ślubu czy imiona nowożeńców.

przykladowe-zdjecie-facebudka-03
przykladowe-zdjecie-facebudka-14

Fotobudka wykonuje fotografie automatycznie. Urządzenie zaopatrzone jest w dotykowy ekran, a ustawienie się do serii czterech zdjęć ułatwia podgląd z kamery. Wszystkie zdjęcia dostępne są również w wersji elektronicznej: na pendrive oraz w zabezpieczonej hasłem galerii internetowej. Niewątpliwym atutem facebudki jest to, że ilość wykonywanych zdjęć jest nieograniczona.

facebudka-album-pendrive-01

Fotobudka nie ma na celu zastąpić fotografa, ale stanowi nietypową atrakcję, która sprawi, że goście długo jeszcze będą mówić o tym wyjątkowym dniu.

Daje ogromną frajdę, wyzwala emocje, dostarcza niepowtarzalnych wrażeń i gwarantuje niezapomnianą zabawę. A młoda para po latach z uśmiechem powróci do zwariowanych zdjęć i wzruszających dedykacji swoich najbliższych.

Fot. Facebudka

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :