fot. Facebudka

Fotobudka na wesele – atrakcja pełna wspomnień

Wesele to wyjątkowa okazja, która sprzyja niezapomnianej zabawie. Może być opowiedziane na wiele sposobów. Przecież każdy z nas ma własny punkt widzenia, a jedna fotografia jest w stanie powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Co w przypadku, gdy zdjęć są tysiące, a goście uwieczniają weselną historię na własny sposób? Co w momencie, gdy goście są nie tylko fotografowani, ale na kilka godzin stają się fotografującymi? Przekonacie się, dodając fotobudkę do listy weselnych atrakcji.

Facebudka (5)

fot. Facebudka

Facebudka (1)

fot. Facebudka

Facebudka-zdjęcia_z_imprez-004

Czym jest fotobudka?

– Automatem fotograficznym umożliwiającym samodzielne wykonywanie zdjęć, który zdobył ogromną rzeszę zwolenników i stał się gwoździem programu podczas ślubnych przyjęć. Może być alternatywą dla typowych zabaw weselnych lub atrakcją na wysokim poziomie, która jest dostępna dla wszystkich gości i urozmaica im wieczór.

Facebudka (4)

Facebudka (2)

Facebudka (3)

Jak działa fotobudka?

– To banalnie proste, dlatego zabawa jest tak przyjemna – mówi Przemysław Banaś, pomysłodawca wrocławskiej Facebudki. Dostarczamy fotobudkę na wesele, a ona wykonuje i natychmiast drukuje zdjęcia w wyjątkowej jakości i trwałości. Rolą gości jest wybranie odpowiedniej pozy, towarzysza zdjęcia i odrobina kreatywności, bo do dyspozycji oddajemy kufer pełen gadżetów: masek, peruk, okularów, wąsów, kapeluszy, opasek oraz różnokolorowe tła. Im ciekawsza stylizacja, tym więcej uśmiechu i cenniejsza pamiątka. Fotografie drukowane są w dwóch kopiach – jedną z nich goście wklejają do księgi pamiątkowej, która jest kolekcją weselnych wspomnień dla młodej pary, drugą zabierają ze sobą, by po latach spojrzeć na nią z uśmiechem. Co więcej, na zdjęciach możemy umieścić podziękowania dla gości, datę ślubu czy imiona nowożeńców.

przykladowe-zdjecie-facebudka-03

przykladowe-zdjecie-facebudka-14

Fotobudka wykonuje fotografie automatycznie. Urządzenie zaopatrzone jest w dotykowy ekran, a ustawienie się do serii czterech zdjęć ułatwia podgląd z kamery. Wszystkie zdjęcia dostępne są również w wersji elektronicznej: na pendrive oraz w zabezpieczonej hasłem galerii internetowej. Niewątpliwym atutem facebudki jest to, że ilość wykonywanych zdjęć jest nieograniczona.

facebudka-album-pendrive-01

Fotobudka nie ma na celu zastąpić fotografa, ale stanowi nietypową atrakcję, która sprawi, że goście długo jeszcze będą mówić o tym wyjątkowym dniu.

Daje ogromną frajdę, wyzwala emocje, dostarcza niepowtarzalnych wrażeń i gwarantuje niezapomnianą zabawę. A młoda para po latach z uśmiechem powróci do zwariowanych zdjęć i wzruszających dedykacji swoich najbliższych – podsumowuje właściciel wrocławskiej Facebudki.

Facebudka-zdjęcia_z_imprez-003

destination_imagination_facebudka-005

Fotografie: Facebudka

Komentarze