Idealne miejsce na organizację niezapomnianego wesela

Idealne miejsce na organizację niezapomnianego wesela

Wesele to najważniejsza uroczystość w życiu, która musi być dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Aby naprawdę zadowolić gości konieczna jest nie tylko nienaganna obsługa i smaczne jedzenie, ale i dodatkowe atuty obiektu, takie jak SPA czy urokliwa okolica. Wszystko to oferuje Hotel Bacówka Radawa & SPA****, dzięki czemu jest to idealne miejsce na organizację niezapomnianego wesela.

Wyjątkowość i piękno – tymi dwoma słowami można scharakteryzować Hotelu Bacówka Radawa & SPA****, które zlokalizowane jest wśród rozległych lasów sosnowych i obok szumiącej rzeki. Zachwycająca jest jednak nie tylko wszędobylska natura, ale również sam obiekt, co zapewnia całą masę niesamowitych scenerii nadających się na tło dla fotografii ślubnej. W tym roku Bacówka została zresztą doceniona za wyjątkowe wnętrza nagrodą specjalną w III edycji plebiscytu Branży Weselnej odbierając tym samym statuetkę „Najbardziej prestiżowe miejsce na przyjęcie weselne”. To potwierdzenie jakości desingu całego Hotelu, w tym klimatycznej sali Parzenica, która jest w stanie pomieścić nawet 200 osób. Sala wyposażona jest w projektory, profesjonalne nagłośnienie oraz nastrojowe oświetlenie.

 

Do dyspozycji gości Hotel oddaje ponadto cały szereg atrakcji, w tym wyjątkową Strefę Relaksu, która wyposażona jest w basen wewnętrzny i zewnętrzny, jacuzzi, suchą saunę, grotę solną czy zewnętrzną balię wypełnioną gorącą wodą. W ofercie znaleźć można również wyjątkowe zabiegi relaksacyjne, m.in. masaż miodowy czy stemplami ziołowymi, które pozwalają relaks, regeneracje ciała oraz wyciszenie umysłu.

Hotel Bacówka Radawa & SPA**** to hotel stworzony przez dzieci dla dzieci. Chociaż wesela to uroczystości, które kojarzą się ze wspaniałą zabawą i świętowaniem przez dorosłych, to w Bacówce będzie to również doskonała impreza dla najmłodszych. Wszystko za sprawą wielu atrakcji, takich jak place zabaw, pracownia klocków, sala kinową czy kącik małego czytelnika. Dodatkowe animacje oraz opiekę zapewni nasz profesjonalny Kids Concierge, który z łatwością znajdzie wspólny język z każdym maluchem.

Wesela to nie jedyna uroczystość, jaką warto organizować w Bacówce. To także doskonały wybór w przypadku takich okazji jak wieczory panieńskie i kawalerskie, wieczory zapoznawcze, podziękowania, poprawiny oraz rocznice ślubu. Hotel Bacówka Radawa & SPA**** – w tym jej piękna okolica, wyjątkowa restauracja, kompleksowa oferta oraz najwyższe standardy – to gwarancja godnego uczczenia każdej ważnej w życiu uroczystości.

www.bacowkaradawa.pl

Kontakt: anna@bacowkaradawa.pl

tel. 531 531 091

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :