Propozycje prezentów na ślub

Propozycje prezentów na ślub

Choć powoli klasyczne prezenty ślubne przechodzą do lamusa, to jednak nie da się ukryć, że w przeciwieństwie do pieniędzy w kopercie, niosą ze sobą jakąś wartość. Otrzymany prezent będzie dla Pary Młodej czymś wyjątkowym, przypominającym o tym ważnym dniu, jak i być może o nas samych.

Oczywiście łatwo wręczyć kopertę, jednak sprezentowanie czegoś oryginalnego może być miłym akcentem dla nowożeńców. Co zatem można podarować weselnikom w ramach prezentu ślubnego?

Sprzęt AGD zawsze potrzebny

Od lat sporym powodzeniem jako forma prezentu cieszy się mniejsze lub większe AGD. Parze Młodej możemy wręczyć ekspres do kawy, blender, robot kuchenny. Z pewnością dobrym pomysłem na podarunek na nowe mieszkanie będzie pralka. Oczywiście w takim wypadku dobrze jest się złożyć z innymi osobami, aby nowożeńcom zakupić sprzęt wyższej klasy. Najważniejszą zasadą jest podpytanie się, co będzie potrzebne weselnikom. W wielu przypadkach nie ma tworzonych list z potrzebnymi produktami. Chyba nikt nie lubi dostawać 4 żelazka czy 5 ekspresów do kawy. Dobrze jest oczywiście zachować paragon, albowiem dzięki temu możemy w razie problemów wymienić sprzęt na inny.

Coś do kuchni lub jadalni

Również dużą popularnością cieszą się produkty, które Para Młoda może wykorzystać w jadalni. Na rynku obecne są liczne komplety sztućców, widelczyki do ciasta, serwisy obiadowe, obrusy, zestawy kieliszków do szampana. Być może warto pomyśleć nad produktami z grawerem. W ten oto sposób nowożeńcy zyskają przykładowo kieliszki z wygrawerowanymi imionami i datą ślubu, które będą dobre do celebrowania każdej kolejnej rocznicy ślubu. Jak za czasów naszych babć czy też mam popularna znów staje się zastawa porcelanowa. Może być ona również wykorzystywana na specjalne okazje, dzięki czemu traktowana będzie z ostrożnością i należytym szacunkiem.

Tekstylia

Jako główny prezent na ślub lub dodatek możemy wybrać artykuły tekstylne. Pościel z wyszywanymi inicjałami, zasłony, obrusy, zwłaszcza w ludowych stylach cieszą się ogromną popularnością. Młodym z pewnością przydadzą się także ręczniki haftowane. Takie spersonalizowane ręczniki są przykładem czegoś niebanalnego, wyjątkowego i stworzonego specjalnie dla nowożeńców. Imiona, grafika zostaną specjalnie dopasowane do okazji.

Coś sprawdzonego i nietypowego?

Nie musimy skupiać się na rzeczach typowo materialnych. Sprawdzonym pomysłem może być voucher. Zakup bonu do konkretnego sklepu sprawi, że obdarowani zakupią sobie dokładnie to, czego sami oczekują. Parze Młodej możemy podarować także coś, dzięki czemu wspólnie spędzą ze sobą wolny czas. Może to być weekend w SPA, romantyczny lot balonem, kolacja w eleganckiej restauracji czy też sesja fotograficzna. Możliwości są tu praktycznie nieograniczone. Dobrze jednak wiedzieć, z czego ucieszą się najbardziej, a co będzie zupełnie nietrafionym prezentem.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :