CZERŃ na weselu – coraz bardziej lubiana i doceniana

CZERŃ na weselu – coraz bardziej lubiana i doceniana

Jeszcze do niedawna czerń w dekoracjach weselnych była niezbyt dobrze odbierana. Coraz częściej jednak z sukcesem udaje nam się przełamać ten stereotyp. Jednym z największych hitów sezonu są dekoracje glamour, właśnie w tonacji biało-czarnej.

Jeśli znudziły Wam się propozycje pokazywane na internecie i powtarzalne dekoracje przewijające się na niemal każdym weselu, jest to artykuł z pewnością dla WAS.

Co istotne – modne i dla niektórych nieco opatrzone dekoracje w stylu boho i rustykalnym, w niektórych wnętrzach wyglądają nienaturalnie. Umiejętnie dobrane zestawienie dodatków w czerni i bieli doda natomiast elegancji każdemu wnętrzu, nawet przysłowiowej stodole. Z pewnością jednak najefektowniej będzie prezentowało się we wnętrzach klasycznych lub na takie stylizowanych. Zamknij oczy i przywołaj klimat Wielkiego Gatsby – glamour i przepych – otwórz oczy: zobacz inspirację w wersji odchudzonej, subtelniejszej. Jeśli widzisz się w tym klimacie to jest to propozycja, którą warto rozważyć.

Biel oraz czerń są uważane za jedne z najbardziej ekstrawaganckich a zarazem eleganckich kolorów. Dlaczego więc boimy się czerni na weselu? – Przecież Pan Młody oraz większość gości płci męskiej ma w tym dniu na sobie garnitur w tym kolorze?!

Chcemy Wam pokazać jak łączyć dodatki w kolorze czerni oraz bieli tak, aby w dekoracji przyjęcia weselnego nie wydały się przytłaczające.

Naszą inspiracją są Państwo Młodzi – osoby, które są najważniejsze w tym dniu, którzy najczęściej ubrani są właśnie na biało-czarno. Są to kolory kontrastujące, tak jak Młoda Para – Pan i Pani, dwa inne charaktery, dwoje innych ludzi, kobieta i mężczyzna. Przeciwieństwa, które mimo tego, że jesteśmy zupełnie inni, idealnie do siebie pasujemy, dogadujemy oraz doskonale razem wyglądamy. Tak też jest z tym połączeniem – biel z czernią wspaniale ze sobą współgrają i pokazują najlepsze aspekty tych kolorów.

Zobaczcie kilka propozycji dekoracji stołów gości w kolorystyce biel + czerń z dodatkiem kolorów metalicznych – złota oraz srebra.

 

czarno-biała dekoracja sali weselnej Modna czarno-biała dekoracja sali weselnej z piórami Modna czarno-biała dekoracja w stylu glamour Czrno-biała dekoracja ślubna z metalicznym obrusem, piórami i kwiatami Biało-czarna dekoracja sali weselnej Czarno-biała dekoracja ślubna czarno-biała dekoracja sali weselnej z metalicznym obrusem Czarno-białe dekoracje sali weselnej Dekoracja ślubna z czernią Czarny ozdobny obrus na wesele i czarno-białe pióra

 

Pierwszą propozycją są piękne, okazałe kompozycje z piór strusich z akcentem w kolorystyce czerni. Do wykończenia stołu proponujemy ozdobne czarne, cekinowe obrusy lub takie w kolorze jasnego złota. Całość wykańczamy ozdobnymi podtalerzami: złoty obrus – czarne podtalerze, czarny obrus – złote lub srebrne podtalerze. Aby stonować całość proponujemy czarne lub białe pokrowce na krzesła. Nie bałabym się czarnych pokrowców, pod warunkiem, że sala nie jest ciemna. Są czarne tylko przez moment, do czasu aż na krzesłach zasiądą wielokolorowo ubrani goście, dla których kreacje czerń pięknie podkreśli. Panowie w ciemnych garniturach na ich tle nie zginą – w umiejętnie i efektownie oświetlonej Sali efekt może być naprawdę spektakularny. Tutaj zachęcamy do zabawy dodatkami. Czerń może być jedynie akcentem, lecz może również w dekoracjach dominować. Każdy może dopasować intensywność do swojej wizji.

Zamiast okazałych kompozycji piórowych proponujemy również białe kwiaty z akcentem czerni. Biel stonuje oraz rozjaśni dół stołu, który będzie wtedy mocniej zaakcentowany.

Efekty zobaczcie sami:)

– Martyna – WROMEDIA –

Sala: Pałac Borek Strzeliński

WordPress Image Gallery Plugin
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :