Egzotyczne dekoracje ślubne

Monstera, palmy i trawy w dekoracjach ślubnych

Wyobraźcie sobie szum morza, powiew ciepłego wiatru, promienie słońca okalające nasze twarze… Czyż nie brzmi wspaniale?
Jeśli znudziły Wam się standardowe dekoracje – eleganckie, w stylu glamour lub naturalne czy rustykalne – mamy dla Was świetną propozycję! Każdy z nas kocha wakacje, kojarzą się nam z pogodnym czasem, słońcem, beztroską oraz wspaniałymi widokami. Czemu by tego nie wykorzystać?

wpis archiwalny

Dzisiaj pokażemy Wam kilka propozycji dekoracji ślubnych w stylu egzotycznym

Styl egzotyczny łączy w sobie wszystko co piękne: naturalność, niebanalność. Zawiera w sobie trochę tajemniczości i jednocześnie ciepła. Doskonale komponuje się z każdą salą, zarówno tą elegancką, jak i drewnianą, rustykalną czy murowaną. Dzisiaj pokażemy Wam dekoracje w kilku salach, w których ostatnio gościliśmy: Art Hotel Wrocław, Pałac Borek Strzeliński /Duża Sala oraz innych.

Egzotyczna zieleń

Głównym akcentem w naszych artykule są liście egzotyczne, wszelkiego typu liście palmowe, bananowe, monstera oraz inne. Dekoracje egzotyczne pasują do każdego koloru przewodniego. Możemy go połączyć z bielami, beżami jak i z mocniejszymi kolorami. Wspaniale współgra z jakże modnym w tym sezonie kolorem LIVING CORAL, który został okrzykniętym kolorem roku 2019 przez Instytut Pantone. Mocne kolory z pewnością wzmacniają dekoracje oraz wyglądają dzięki temu jeszcze bardziej egzotycznie. „Wisienką na torcie” będzie dodanie do kompozycji kwiatów egzotycznych np. protei oraz jatrofu, którego wygląd przypomina koralowca.

Coral wedding z protea i monsterą stół weselny Złoty stół weselny z monsterą Złoty stół weselny z monsterą Złoty stół weselny z monsterą Złoty stół weselny z monsterą Bukiet ślubny z proteą w kolorystyce living coral

Z czym łączymy styl egzotyczny?

Możemy go łączyć z kolorami metalicznymi, ale także z tymi mocno nasyconymi oraz bielą i różem. W tych kolorach efekt jest zdecydowanie najlepszy. Egzotyczne dekoracje na przyjęciu weselnym mogą mieć różne oblicze – dominujące lub jako subtelne nawiązanie w całej neutralnej oprawie ślubnej.

Stoły weselne przyozdobione egzotycznymi liśćmi
Podświetlana ścianka za miejscem dla młodej pary
Palmy i monstery w dekoracjach
Sala weselna z liśćmi palmowymi
Dekoracje ślubne ze złotymi podtalerzami
Dekoracja stołu ślubnego z liśćmi palmowymi
Złote podtalerza na weselu i dekoracja ze złotą monsterą
Ślubne dekoracje w stylu egzotycznym

Dodatki w oprawie ślubu i przyjęcia

Jakie dodatki możemy dobrać, aby efekt egzotyki zachowany był nie tylko w kompozycjach kwiatowych na stołach gości? – Naszą propozycją są „podtalerze” w kształcie monstery oraz złote dodatki, by stół był pięknie wykończony. Dla wzmocnienia efektu, proponujemy ściankę ślubną z liści egzotycznych w kształcie łuku. Do ścianki możemy dodać dekorację światłem lub kurtynę świetlną, dzięki czemu uzyskamy efekt rozświetlenia i przytulności.
Do stylizacji druhen, świadkowej oraz Panny Młodej proponujemy bukiet ślubny w stylu egzotycznym, który idealnie będzie się komponował z dekoracją sali oraz stylizacją Państwa Młodych. Egzotyczne dekoracje ślubne goście docenią na weselnej sali. Wcześniej  już ślubna papeteria – od Save the date poprzez zaproszenia i winietki z motywem egzotycznych liści doskonale wpiszą się w tematykę motywu przewodniego egzotycznego wesela.
Osobiście jesteśmy zakochani w egzotyce! <3
A Wy?


This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :