Dekoracje weselne glamour z piórami od Wromedia

Dekoracje weselne glamour z piórami od Wromedia

W ostatnich sezonach popularny w wystrojach sal weselnych jest styl rustykalny. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam najbardziej kontrastujący do tego wystroju styl GLAMOUR. Waszą uwagę skierujemy na kompozycje z piór – szyk, elegancję oraz wytworność. Kochamy ten styl, bo tak naprawdę każda kobieta czuje go w głębi serca. Skąd to wiemy? Hmm..
– Czy każda mała dziewczyna nie podziwiała w bajce księżniczek?
– Czyż na balach karnawałowych nie przeważają małe księżniczki?
– Tatusiowe mówią często do córeczek „Ty moja mała księżniczko”, prawda?

Kochane, tak! KSIĘŻNICZKI TO WŁAŚNIE MY!

Dlatego choćby ten jeden raz, w tak wyjątkowym dniu jakim jest ślub, chcemy stać się księżniczkami. Dlatego chętnie zakładamy długą, piękną suknię, dodajemy dekoracje w stylu GLAMOUR i oddajemy się w ramiona rycerza, który po nas przybywa na białym koniu, czarnym mercedesem itd. (uśmiechasz się, ale przyznaj, że coś w tym jest?).

Dekoracje weselne GLAMOUR do ślubu

… czyli pióra, biel, czerń, srebro, złoto, fiolet, świece kryształy i perły. Pokażemy Wam jak ciekawie można zestawić oraz dobrać odpowiednią kolorystykę wesela. Oto kilka naszych odsłon. Przepiękne, wytworne a zarazem tak lekkie i delikatne, białe pióra strusie, ułożone w pióropusze na stołach weselnych robią niesamowite wrażenie i zachwycają gości. Zawsze kompozycje te układamy  w wysokich, podświetlanych wazonach, aby robiły efekt rozłożystych parasoli.

 

Możemy komponować je ze złotem, jak również ze srebrnymi dodatkami oraz coraz częściej z czernią. Przepiękne połączenie, modne i jednocześnie typowe do stylu GLAMOUR. Temu stylowi, biało-czarnemu – poświęcimy następny artykuł. Pokażemy Wam jak zestawić w wystrojach tak modną czerń aby nie była nieopatrznie kojarzona, a dodawała wytworności i podkreślała styl GLAMOUR.

Aby uatrakcyjnić Waszą uroczystość proponujemy dodać dekorację światłem, które zawsze podkreśla i wydobywa kolor przewodni wesela, a także ciężki dym jako przepiękną atrakcję i magiczny efekt podkreślający wyjątkowe momenty przyjęcia weselnego, takie jak pierwszy taniec, krojenie tortu weselnego czy na początek oczepin. Gwarantujemy, że goście jak i Państwo Młodzi będą zachwyceni!

Zapraszam Was serdecznie i życzę pięknych dekoracji, miłości i radości 🙂

Martyna z Wromedia Dekoracje Ślubne i Eventowe >>

Młoda Para w stylu glamour wesele Art Hotel Wrocław

Młoda Para w stylu glamour na tle napisu LOVE Wrocław

Panna młoda w oprawie glamour przy fortepianie Sala Teatralna Art Hotel Wrocław

 

Panna młoda w oprawie glamour przy fortepianie Art Hotel Wrocław

Dekoracje weselne glamour z piórami – Wrocław Wromedia, fot. Wromedia / FotoHQ z sesji okładkowej PMP 39 w Art Hotelu.

Wromedia dekoracje ślubno-weselne

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :