Letni ślub na luzie

Wyobraźcie sobie ślub, którego motywem przewodnim jest… luz.
To nie kadry z amerykańskiego filmu, ale coś, co możecie zrobić tu i teraz. Lato to wspaniały czas, by w ślubnej stylizacji i na sesji zdjęciowej pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.

Pan młody może śmiało zamienić krawat na muchę, najlepiej wzorzystą. I wzorzyste szelki, ale oczywiście nie z tej samej gamy kolorystycznej. To właśnie umiejętność ich dobrania udowadnia dobry smak i wyczucie trendów. Akcent w postaci kolorowego paska do spodni czy spinki do mankietów w formie samolotów to dodatki dla panów z dystansem do siebie i poczuciem humoru. Casualowe buty mają tę przewagę, że można je ubrać, podobnie jak spodnie, na wiele innych okazji.

Ta sama krótka sukienka, chociaż długość 7/8 umownie można nazwać krótką, po zamianie szpilek na trampki oraz woal na fascynator, nabiera zupełnie innego charakteru. Podobnie możecie potraktować długą suknię, bo często słyszymy, że dziewczyny są rozdarte między stylem klasycznym a kuszącą plenerową wariacją.

Bukiet z polnych kwiatów, trampki, olbrzymie balony, dowcipne gadżety czy tabliczki odręcznie zapisane kredą przeniosą Was w krainę beztroskiej zabawy…

 

Materiał powstał przy okazji sesji do majowej okładki Przewodnika Młodej Pary – serdecznie dziękujemy firmom i osobom, które przyczyniły się do jego powstania:

suknia: Agnes Bridal Dream/Flossmann
strój, buty i dodatki pana młodego: Diuk
buty: Visione/Baldowski
welon: Moalove
biżuteria: Jubi-Tom
florystyka: Alma
balony, gadżety i dekoracje: Costa
babeczki: Patisserie Kaio
miejsce: Restauracja Aroma
fryzury: Upiększalnia
wizaż: Magda Maja Lewicka
foto: Anna Matusewicz FotoHQ/Aura
modele: Carla i Adam/SPP

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :