Pomysły na prezenty na ślub marki Notre Monde

Pomysły na prezenty na ślub marki Notre Monde

Z pewnością kupienie efektownego i jednocześnie praktycznego prezentu ślubnego nie jest łatwe. Chcielibyśmy wybrać dla młodej pary coś absolutnie wyjątkowego, a jednak gubimy się w szerokiej ofercie sklepów, które prześcigają się w pomysłach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom gości weselnych, prezentujemy zatem piękne i uniwersalne inspiracje – produkty firmy Notre Monde.

Dlaczego Notre Monde?

Postawiliśmy w tym artykule na produkty marki Notre Monde, ponieważ podoba nam się filozofia tej firmy. Powstała ona, dzięki inspiracjom, przywiezionym z podróży z różnych zakątków świata. Notre Monde stawia przede wszystkim na nawiązania do natury, podróży, a także do otaczającej nas rzeczywistości. Twórcy tej serii projektują gadżety, które przypominają pamiątki, przywiezione z wakacji. Co przy tym istotne, wyjątkowość poszczególnych produktów polega na ich ręcznym wykańczaniu oraz wykonywaniu nadruków tradycyjnymi metodami. Co zatem wybrać na prezent ślubny?

Tace dla specjalnych gości

Uniwersalnym i bardzo praktycznym prezentem może być na przykład designerska taca. Notre Monde produkuje zarówno klasyczne, okrągłe egzemplarze, jak i te, w kształcie półkola oraz sześciokątne. Z pewnością tace Notre Monde będą pasowały do każdego wnętrza. Łączą w sobie odrobinę nowoczesności z klasycznym, często etnicznym wzornictwem. To fantastyczny sposób, aby podać domową zastawę, deser lub rozdać gościom kieliszki do wina. Tace są na tyle ładne, że można je też wykorzystać jako dekoracja, stawiając na nich chociażby elegancki wazon.

Stolik kawowy dla urządzających się nowożeńców

Bardzo efektownym prezentem może okazać się również stolik kawowy. Jeżeli wiemy o tym, iż młoda para dopiero „wije swoje gniazdo”, a zatem jest w trakcie urządzania domu lub mieszkania, z pewnością taki podarunek ją ucieszy. Notre Monde produkuje atrakcyjne, designerskie stoliki kawowe, które pasują zarówno do nowoczesnego, jak i nieco bardziej klasycznego wnętrza. Stoliki posiadają uniwersalne wymiary i często składają się z kilku części, dzięki czemu łatwo je dopasować do różnorodnej przestrzeni.

Niebanalny prezent ślubny

Oczywiście produkty Notre Monde to tylko propozycja. Warto jednak podkreślić, że prezent ślubny powinien mieć absolutnie wyjątkowy charakter. Lepiej zatem nie stawiać na rzeczy, które znajdziemy w pierwszej, lepszej sieciówce. Podarunek na ślub musi być szczególny i sprawiać wrażenie, iż jego wybór był starannie przemyślany. Notre Monde to producent godny polecenia również z tego względu, iż proponuje wyłącznie produkty wysokiej jakości, które cechuje wyjątkowa trwałość i wytrzymałość.

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :