Tablica z donatami na przyjęciu weselnym

Tablica z donatami na przyjęcie weselne

Ścianki z donatami wkradły się na polskie przyjęcia weselne wraz z modą w stylu rustykalnym i boho.

Donut czyli pączek w kształcie krążka z dziurką w środku – po naszemu zwyczajnie oponka. W przeciwieństwie do tradycyjnych pączków, donaty nie mają nadzienia, są puszyste, choć wiadomo, że smażone na głębokim tłuszczu. Taka donatowa ścianka sama w sobie może być fantastycznym akcentem ozdobnym, dopasowanym do dekoracji i stylizacji.

Efekt dla oka ale i dla podniebienia – krążki nie będą zgniecione, można je łatwo „zaaplikować”. Jest to też alternatywa dla tych, którzy na weselach nie jadają tortów, nie lubią ciast z kremami, galaretkami i owocami. Za to trochę słodkiego i tłustego na „podtrzymacie kondycji” – jak znalazł.

Słodkie ścianki czy tabliczki mają swój urok – może spodobają się Wam i zagoszczą na weselnych stołach ze słodkościami.

Wszystkiego apetycznego)

Rustykalna tablica z donutami na wesele Rustykalna tablica z donutami na weselu w plenerze donuty na wesele Elegancka tablica z donutami na wesele Drewniana tablica z donutami na wesele

zdjęcia Costa.pl

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :