Obrączki z nietypową grawerką

Grawerowanie obrączek ślubnych może być niezwykle kreatywne.

Data ślubu, inicjały czy krótkie sentencje grawerowane na klasycznych ślubnych obrączkach? A jeśli obrączki nie są zbyt klasyczne, a te inskrypcje są dla Was zbyt oklepane? Ile siły i prostego uroku mają w sobie srebrne obrączki ślubne ozdobione tak ciekawym grawerowaniem…

Grawerowanie obrączek ślubnych nie musi być nudne

Mnie zachwyciły poniżej zamieszczone pomysły. Może nie wszystkie dosłownie, lecz zawsze kusiły mnie niekonwencjonalne obrączki, które kojarzą mi się z niekonwencjonalnymi ludźmi – artystami, freekami, minimalistami… Są też świetną alternatywą dla tych, którzy nie bacząc na tradycje czy modę nie przepadają za obrączkami z żółtego złota.

Nietypowe obrączki i nietypowa grawerka

Obrączka z liniami papilarnymi i grawerką
żródło: eatsy.com

Większość przyszłych małżonków decyduje się na wygrawerowanie czegoś wewnątrz swoich obrączek. Pamiętając, że zamierzacie je nosić do końca życia, powinien być to wybór przemyślany. Niektóre pary wybierają klasyczny motyw imion i dnia ślubu. Inne zamawiają ważne dla nich cytaty, coś dowcipnego, bądź bardzo osobistego, zrozumiałego tylko dla wtajemniczonych.

Obrączki mogą mieć też grawerkę na zewnątrz, jak te z cytatem kultowego dialogu Hana Soli i księżniczki Lei – oczywiście dla fanów i koneserów Gwiezdnych Wojen.

srebrne obrączki z grawerką z cytatem
źródło: eatsy.com

Albo te upamiętniające długość i szerokość geograficzną miejsca ceremonii. Co za oryginalny a jednocześnie prosty pomysł na grawerowanie obrączek!

Srebrne obrączki ślubne z oryginalną grawerką
źródło: monkeysalwayslookshop com

Spójrzcie na tę jakże piękna z swojej prostocie obrączkę z wygrawerowanym „love”.

miedziana obrączka z wygrawerowanym love
źródło: monkeysalwayslookshop com

Jak jeszcze można pięknie spersonalizować obrączki?

Grawerowanie obrączek ślubnych w środku, gdzie umieszczamy datę ślubu. Na zewnątrz natomiast same inicjały. Minimalistyczne, ciut toporne, ale jednocześnie zachwycające.

obrączki ślubne z wygrawerowanymi inicjałami i datą ślubu
źródło: monkeysalwayslookshop com
Srebrna obrączka z sentencją
źródło: monkeysalwayslookshop com

Obrączka z elficką sentencją dziś jednoznacznie kojarzy nam się z Władcą Pierścienia. Bardzo romantyczna opcja, przy czym pojęcia nie mam czy na potrzeby fantastyki ktoś pokusił się o stworzenie języka elfickiego… Ale czy to ważne?

Obrączka z elficką sentencją
źródło: followbest.com

Jeśli podoba Wam się pomysł zachowania inskrypcji na obrączkach czytelnych wyłącznie dla Was – oto kolejny pomysł. Grawerka z komunikatem zapisanym w kodzie binarnym. Proste, prawda?

Srebnra obrączka z wygrawerowanym kodem binarnym
żródło:gideonweisz.com

Ślubne tak – wygrawerowana fala dźwiękowa

Japoński artysta grafik Sakurako Shimizu tworzy niepowtarzalne grawerowane obrączki jako część jego serii Fale dźwiękowe. Ślubne „TAK” są cięte laserowo i renderowane, a efekt jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju.

obrączki z falą dźwiękową
źródło: https://sakurakoshimizu.blogspot.ca

Wygrawerowane serce – odwieczny symbol miłości

A kiedy zdejmiesz obrączkę, ta oto wersja z odciśniętym wewnątrz serduszkiem przypomni o…  Gdyby ktoś przypadkiem na szybko chciał zdjąć i udawać singla.

srebrne obrączki z wypukłym sercem
źródło: eatsy.com
obrączka z odciśniętym sercem
źródło: lustit.blogspot.com

Takie grawerowanie obrączek ślubnych bywa kontrowersyjne. Niektórzy twierdzą, że takie okazy są zbyt mało ślubne, zbyt toporne, że się niszczą itp. Zapewne po części mają rację, ale i tak znajdą swoje grono fanów. Niszowe, ale może w tym tkwi tajemnica takich wyborów?

Red.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :