Piosenki na pierwszy taniec, które wybrały gwiazdy

Nie jest zaskoczeniem, że przy pierwszym tańcu młodej pary najważniejsza jest muzyka. Wśród tylu pięknych utworów trudno wybrać ten jeden. Jeśli nadal poszukujecie idealnej piosenki to zainspirujcie się gwiazdami. Sprawdźcie jakie piosenki na tę okazję wybrali celebryci i znane osobistości.enki na pierwszy taniec, które wybrały gwiazd

Znane osoby dokonują ciekawych wyborów jeśli chodzi o repertuar na pierwszy taniec.

Na poniższej liście znajdziecie wiele pięknych, oryginalnych, klasycznych i często mniej znanych (przynajmniej w Polsce) piosenek. Może zainspirują Was się wybory gwiazd?

1) Drew Barrymore & Will Kopelman – aktorka znana w Polsce głównie z filmu “Aniołki Charliego”, uważana za jedną z piękniejszych kobiet w Hollywood, wybrała utwór:

„No One’s Gonna Love You” – Band Of Horses

2) Mark Zuckerberg & Priscilla Chan – Mark może i nie jest do grona celebrytów, jednak z pewnością wiele osób ciekawi jaką piosenkę wybrał na pierwszy taniec słynny twórca Facebooka. Jego wybór padł na:

„Last Night on Earth” – Green Day

3) Kate Middleton & Książę William – na królewskim, jednym z najgłośniejszych ślubów ostatnich lat, zabrzmiał przepiękny, niezwykle wzruszający (można by rzec, że smutny) utwór autorstwa sir Eltona Johna:

„Your Song” – Eltona Johna, ale w wykonaniu Ellie Goulding

4) Prezydent Barack Obama & Pierwsza Dama Michelle Obama – ciekawi Was do jakiej piosenki tańczył przyszły prezydent Stanów Zjednoczonych? Jest to klasyczny, spokojny utwór, idealny na „taniec przytulaniec”. Piosenka stwarza bardzo intymną atmosferę i wręcz wprawia w zadumę swoim stylem i delikatnością. Piękny choć mało znany utwór. Warto rozważyć.

„You and I” – Stevie Wonder

5) Michael Buble & Luisana Lopilato – fani tego artysty nie powinni być zaskoczeni jego wyborem. Piosenka Deana Martina, to klasyk wszech czasów. Utwór nieśmiertelny, który nigdy się nie starzeje, a poza tym niebywale pasuje do stylu Buble.

„Everybody Loves Somebody” – Dean Martin

6) Kim Kardashian & Kris Humphries – celebrytka na swoim pierwszym ślubie zatańczyła do klasycznego numeru:

„Let’s Stay Together” – Al Green

7) Już na jej drugim ślubie, ze słynnym raperem Kanye Westem, zabrzmiał współczesny utwór:

“All of Me” – John Legend

Dwa zupełnie różne utwory. Oba wybory piękne i klimatyczne. Są powody by przypuszczać, iż piosenka Johnego Legend również ma szansę stać się weselnym klasykiem.

8) Kate Moss & Jamie Hince – jedna z najsłynniejszych top modelek naszych czasów, dokonała bardzo nietypowego wyboru. Piosenka wydaje się zupełnie nie kojarzyć z taką okazją. Być może parę łączy z nią jakiś sentyment, który zadecydował o takim wyborze:

„If There Is Something” – Roxy Music

9) David Beckham & Victoria Adams – słynna na całym świecie para, dla wielu wzór do naśladowania, zdecydowała się na klimaty retro:

„It Had To Be You” w wykonaniu The Starlight Orchestra

10) Beyonce & Jay­Z – wybór tej pary dla jednych może być dziwny, dla innych zrozumiały. Para zdecydowała się zatańczyć do pierwszej wspólnie nagranej piosenki. Nie bez znaczenia jest jej tytuł, który zapewne idealnie oddał nastrój tego dnia.

„Crazy in Love” – Beyonce ft. Jay-Z

Z drugiej części zestawienia, dostępnej na blogu www.slubpenmilosci.pl, dowiecie się jaką piosenkę wybrali m.in. Justin Timberlake&Jessica Biel, George Clooney oraz Brad Pitt.

SPRAWDŹ >>

***

Jeśli oprócz piosenek szukacie sposobu na niezapomniany ślub to zainteresuje Was projekt Ślub Pełen Miłości. Skierowany do wyjątkowych par, takich jak Wasze, które marzenie o wielkiej miłości zamieniają na gest, który zmienia życie potrzebujących. Do projektu możecie się do niego zgłosić wypełniając krótki formularz na stronie www.slubepelenmilosci.pl

Slub pełen miłości dla młodych par

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :