Ślub Pełen Miłości

Ślub Pełen Miłości – by Wasz ślub był jeszcze piękniejszy

Ślub to nie formalność, to święto miłości. Właśnie dlatego powstał projekt Ślub Pełen Miłości, który zaprasza pary młode do pokazania piękna ich uczucia. Wystarczy poprosić gości, by zamiast ofiarowania młodym kwiatów, dołączyli do zbiórki na rzecz dzieci lub rodzin w potrzebie.

Biorąc udział w akcji, para młoda sama wybiera komu pomaga. Może wesprzeć dzieci, które nie wierzą w siebie i zmagają się ze szkolnymi porażkami – to podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, lub pomóc rodzinom w potrzebie, do których dociera SZLACHETNA PACZKA. Organizatorem Paczki, Akademii oraz projektu Ślub Pełen Miłości jest Stowarzyszenie WIOSNA.

Pomagamy potrzebującym wraz ze Szlachetną Paczką

Dlaczego to strzał w 10?

– Satysfakcja ze zmiany życia potrzebujących dopełnia miłość Pary!

– Goście i rodzina będą mogli przekonać się, że Młodych łączy wyjątkowe uczucie, które ma moc zmieniania świata.

– Pomysłodawca akcji – ks. Jacek WIOSNA Stryczek – wymyślił też SZLACHETNĄ PACZKĘ, która od 15 lat rewolucjonizuje polski rynek pomagania. Stowarzyszenie WIOSNA jest ekspertem w mądrym pomaganiu!

– Para otrzymuje darmowe materiały potrzebne m.in. do przeprowadzenia zbiórki – w tym elegancką skarbonkę projektu Violi Piekut

– Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.

 Jak zaplanować ŚLUB PEŁEN MIŁOŚCI?

 Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie www.slubpelenmilosci.pl. W ciągu 3 dni do pary zgłosi się konsultant, który przeprowadzi ją krok po kroku przez kolejne etapy planowania ŚLUBU PEŁNEGO MIŁOŚCI. Para, która zdecyduje się przystąpić do projektu otrzyma całkowicie bezpłatnie, eleganckie wizytówki z opisem akcji, które będzie mogła dołączyć do ślubnych zaproszeń oraz puszkę na datki stworzoną przez słynną projektantkę Violę Piekut.

Jak dołączyć do akcji Ślub Pełen Miłości

Ślub Pełen Miłości to wyjątkowy projekt dla zakochanych par młodych. Pięknie zamienia marzenie o wielkiej miłości na gest, który zmienia życie potrzebujących.

Przewodnik Młodej Pary z radością wspiera ten piękny projekt i inicjatywę Stowarzyszenia. Otwórzcie serducha i dołączcie:)

Zapisz

Zapisz

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :