Restauracja Brochów na klimatyczne wesele

Restauracja w Hotelu Brochów znajduje się w południowo-wschodniej części Wrocławia, w cichej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie najstarszego parku w mieście, idealnego do ceremonii zaślubin, jak i do sesji zdjęciowej.

Klimat Hotelu Brochów i otoczenie

Sam budynek pochodzi z końca XIX wieku i należał do kompleksu budynków rodziny Walterów. W trakcie wojny i po niej niszczał, dzieląc los wielu takich zabudowań. Dopiero w roku 2009 został poddany gruntownemu remontowi oraz przystosowany na potrzeby hotelu i restauracji.

Restauracja w Hotelu Brochów, a właściwie cały kompleks, jest „przyklejony” do najstarszego i jednego z najpiękniejszych parków ze starodrzewiem we Wrocławiu. Wychodząc z zielonego patio praktycznie od razu wchodzimy do parku, od strony fontanny i zjawiskowego labiryntu, który jest znakiem rozpoznawczym tego miejsca. Czy to możliwe, aby ktoś z Was jeszcze o nim nie słyszał?

Labirynt przy Restauracji i Hotelu Brochów

Wesele w Restauracji Brochów

Do dyspozycji na przyjęcie weselne macie dwie sale: balową i bankietową. W sali balowej możecie zorganizować dużą imprezę weselną nawet do 120 osób. Jest jaśniutka, z zachowaniem odrestaurowanych stropów, klimatyzowana, elegancka. Ze względu na przestrzeń, można w niej zaaranżować zarówno stoły okrągłe, jak i rozsadzenie gości w podkowę. Uroczysty klimat subtelnie podkreślają antyki oraz żyrandole w stylu glamour. Tworzy to eklektyczny klimat, idealny na tego typu przyjęcia. W sali zamontowane jest profesjonalnie oświetlenie i nagłośnienie. I oczywiście podest sceniczny dla zespołu weselnego czy DJ-a.

Sala bankietowa ugości do 50 osób, jest więc przeznaczona na mniejsze przyjęcia oraz kameralne zaślubiny. Podobnie jak sala bankietowa, posiada klimatyzację i niezbędną infrastrukturę techniczną.

Para Młoda Gratis – rzadki ukłon w stronę nowożeńców:)

Sala balowa w Hotelu Brochów we Wrocławiu
Sala Bankietowa w Hotelu Brochów we Wrocławiu

Co jeszcze warto wiedzieć o weselu w Restauracji Brochów?

Przede wszystkim – co ważne dla gości – pyszne jedzenie i menu do wyboru w 3 wariantach. Ponieważ Restauracja Brochów funkcjonuje na co dzień, a nie tylko przy okazji imprez, ma już wyrobioną renomę co do smakowitości dań. To dobra wiadomości dla tych, dla których obfita i smaczna kuchnia są priorytetami na weselu. Kolejny atut – miejsca noclegowe – ponieważ to także hotel. Nie ma tutaj problemu z bezpłatnymi miejscami postojowymi, ponieważ przed hotelem jest duży parking. Otrzymacie też specjalne zniżki i gratisy dla dzieci oraz ciekawe oferty ze sprawdzonymi firmami współpracującymi z Restauracją Brochów. W ofercie macie również poprawiny – czy to w postaci obiadu, czy też menu z grilla.

Ślub w plenerze

Lokalizacja, piękne zielony teren wokół Restauracji oraz sala bankietowa zachęcają i stwarzają Wam możliwość ślubu w tym przyjaznym miejscu. Zaślubiny w ogrodzie lub w sali – warte rozważenia 🙂 Niebagatelnym atutem jest też możliwość „wyskoczenia” na szybką sesję ślubną w dniu wesela.

Zobacz ofertę Restauracji Brochów >>

Restauracja Brochów
ul. Centralna 32
www.hotelbrochow.pl
52-114 Wrocław
restauracja@hotelbrochów.pl
tel. 511 701 588


This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :