Ciekawa sukienka do ślubu 2023

W kolekcjach sukien ślubnych 2023 zwróciła moją uwagę ta niebanalna sukienka. Jest fajnie pokazana na kobiecie z ciałkiem.

Postanowiłam wyłowić tę konkretną sukienkę z kolekcji 2023 od wrocławskiego Salonu Flossmann i dedykować jej krótki wpis. Dlaczego? – ponieważ to przejrzysty przykład na to, jak suknia ślubna może wyglądać na kobiecie z ciałkiem, bez szałowego wcięcia. W porównaniu ze zdjęciem na szczuplutkiej modelce. Większość sukienek prezentują fotomodelki w rozmiarach 34 albo mniejszych. Dziewczyny zupełnie niepotrzebnie pomijają tego typu fasony myśląc, że są nie dla nich. Nic bardziej mylnego.

Purist – trend w sukniach ślubnych 2023

Ten model wpisuje się w jeden z zauważalnych trendów w sukniach ślubnych na sezon 2023 – purystyczny i minimalistyczny. W nurcie prostej elegancji, który bliski jest kobietom nie przepadającym za przegadanymi sukienkami. Panna młoda w tej sukience wygląda niezwykle kobieco, seksownie i nowocześnie. Szczerze – bardziej podoba mi się ta sukienka właśnie na pani z ciałkiem. Doceniam też niebanalny zabieg w postaci półprzezroczystych klinów pod pachami. Optycznie zrobił talię i nadał sukni, podobnie jak przezroczystości na plecach – unikatowego charakteru. I podejrzewam, że materiał w dotyku jest boski:)

Sukienka ślubna 2023 porównanie na szczupłej i pełniejszej modelce
Ta sama sukienka ślubna na modelkach w różnych rozmiarach
Panna młoda w sukni ślubnej kolekcja 2023 Stella York
Seksowna suknia ślubna 2023 dla panny młodej z ciałkiem
Panna młoda w sukni ślubnej 2023 Stella York
Panna młoda 2023 w minimalistycznej sukience z przezroczystymgorsetem
Panna młoda plus size 2023 w sukni ślubnej Stella York
Minimalistyczna sukienka z gorsetem dla panny młodej z ciałkiem
Niebanalna suknia ślubna 2023 dla panny młodej z ciałkiem
Minimalistyczna sukienka z gorsetem do ślubu 2023
Sukienka ślubna 2023 – trend minimalistyczny

mat. fot. Flossmann Wrocław

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :