Co zrobić z suknią po ślubie?

Suknię ślubną z definicji panna młoda wkłada tylko raz. Prędzej czy później pada pytanie co z nią zrobić po ślubie.

 Przede wszystkim – suknię po ślubie trzeba profesjonalnie wyczyścić

Jeśli wzięliście udział w kreatywnym plenerze fotograficznym po ślubie, tym bardziej nie można czekać, aby brud nie wgryzł się mocno w tkaniny.

Nie próbujcie prać sukienki ślubnej same. Większość modeli uszyta jest z misternej tkaniny. Suknie mają na sobie delikatne aplikacje, koraliki, hafty czy też koronki, które wymagają profesjonalnego czyszczenia. Ślady wspaniałej uczty weselnej w postaci wina czy sosu nie są łatwe do usunięcia. Czasem możecie oddać suknię do czyszczenia w salonie, w którym ją kupiliście.

Wiele dziewczyn z przyczyn sentymentalnych decyduje się na zachowanie sukienki ślubnej na pamiątkę. Jak mówi tradycja, zapakowaną suknię (najlepiej w specjalnym, bezkurzowym worku, w którym nie brudzi się, ani nie żółknie) przechowuje się w kufrze na strychu dla córki i wnuczki… O ile macie strych, albo jakieś inne miejsce na worek z Waszym cudeńkiem.

Suknia to spory wydatek. Część z Was już w momencie zakupu planuje sprzedaż sukienki po ślubie. Jeśli jest w dobrym stanie i popularnym kroju, macie szansę na odzyskanie 1/3 ceny zakupu. Po sezonie serwisy aukcyjne i fora internetowe są pełne ogłoszeń o sprzedaży sukien ślubnych.

Rozpatrując wszystkie za i przeciw, głosujemy za zachowaniem sukni ślubnej na pamiątkę. Nigdy nie wiadomo, czy nie przyda się na afterwedding party, bal karnawałowy, czy po prostu nie stanie się cenną pamiątką, wartą każdych pieniędzy.

Co zrobić z suknią ślubną po ślubie
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :