Specjalistyczna pralnia sukien ślubnych we Wrocławiu – Lisette

Po ślubie i sesji zdjęciowej, każda suknia ślubna powinna trafić do specjalistycznej pralni. Nie powinno to być miejsce przypadkowe, ponieważ z automatu suknię można nie tylko źle doprać, ale nawet uszkodzić.

Kiedy oddać suknię ślubną do pralni?

  • Jak najszybciej. Dwa tygodnie, do miesiąca. Oczywiście tuż po ślubie jest wiele spraw do załatwienia, często również kreatywne sesje zdjęciowe czyli zdjęcia w wodzie, na piachu, w lesie, na łące – by na luzie sukienkę „dojechać”.
  • I te dodatkowe zabrudzenia powodują, że z czyszczeniem tym bardziej nie ma co zwlekać, bo czas powoduje wżeranie się brudu w materiał, a i bez tego niektóre zabrudzenia są bardzo trudne do usunięcia.
Lisette – specjalistyczna pralnia sukien ślubnych we Wrocławiu

Jak czyścić suknię ślubną?

  • Oczywiście profesjonalnie, czyli oddać w sprawdzone ręce. Na większości metek sukien ślubnych znajduje się opis, by prać je chemicznie. Jeśli zdecydujesz się wyprać w wannie – jest duże ryzyko, że się nie dopierze. Plamy z potu, samoopalacza czy resztek jedzenia mogą się sprać pozornie, a z czasem wyjść w postaci brzydkich zażółceń. Poza oczywistą sprawą jak zniszczenie koronki, tiulu, delikatnych koralików, cekinów czy innych subtelnych ozdób.

Pralnia pralni nierówna?

Większość pralni przyjmuje suknie ślubne, oferując automatyczny proces prania sukien w pralce lub w agregacie. Należy tutaj podkreślić, że na perfekcyjne wyczyszczenie sukni mamy tylko jedną szansę. W przypadku niedoprania sukni w pralce, nawet przy stosowaniu niskich temperatur, brud może zostać utrwalony i staje się wówczas nieusuwalny. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać pralnię, która czyści suknie ręcznie i w zależności od rodzaju zabrudzeń używa specjalistycznych środków chemicznych. Jest to proces zdecydowanie bezpieczniejszy i skuteczniejszy, aczkolwiek trwa kilka godzin. Ze względu na aptekarską dokładność i działanie zróżnicowanymi środkami na poszczególne rodzaje plam – zdecydowanie WARTO.

Jak przechowywać suknię ślubną?

Przechowywanie sukienki ślubnej na strychu czy w piwnicy, w dodatku w worku z pralni, nie jest dobrym pomysłem. Tkaniny przejmują niechciane zapachy, a różnice wilgotności i temperatur także nie pomagają. Najlepiej przechowywać sukienkę w garderobie lub w szafie, w przewiewnym pokrowcu lub pudle. Wcześniej trzeba usunąć z niej wszystkie szpilki, klipsy czy inne metalowe elementy, które mogą miejscowo skorodować. Oczywiście nie powinna się gnieść, ostrożnie więc z upychaniem. Jeśli więc zainwestowałaś w porządne czyszczenie sukienki ślubnej – czy to z myślą o przechowaniu jej dla potomnych, czy też o sprzedaży – zadbaj koniecznie o należyte jej przechowywanie.

Gdzie we Wrocławiu oddać suknię ślubną do czyszczenia?

  • Specjalistyczna Pralnia Sukien Ślubnych Lisette to rekomendowane przez wiele salonów sukien ślubnych i pokaźne grono zachwyconych klientek miejsce, któremu możesz spokojnie powierzyć sukienkę.
  • Autorska metoda, wypracowana przez lata, gwarantuje wyczyszczenie nawet najtrudniejszych plam. Z dbałością o najdelikatniejsze tkaniny, pieczołowitością i dopasowaniem środków zarówno do materiału, jak i ich pochodzenia. Inaczej usuwa się zabrudzenia z potu, inaczej z trawy, a niektóre rodzaje samoopalaczy to wyzwanie godne mistrza. I to mistrzostwo gwarantuje Wam Lisette.
Lisette Specjalistyczna Pralnia Sukien Ślubnych we Wrocławiu

Pralnia Specjalistyczna Lisette
Punkt przyjęć sukien ślubnych:
ul. Rynek 42/43 lok.2
50- 116 Wrocław
tel. 797 797 447
email: kontakt@lisette.pl

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :