Stylowy Ślub na Targach Ślubnych w Hali Stulecia

Stylowy Ślub zadebiutował na Targach Ślubnych we wrocławskiej Hali Stulecia

Nasze dojrzalsze dziecko – Stylowy Ślub 23 stycznia 2022 zadebiutował na Targach Ślubnych we Wrocławiu:)

Dwa lata przerwy w działaniach targowych dały już w kość wszystkim, którzy jej doświadczyli nie z wyboru, lecz z konieczności. Z tym większą radością, taką jaką się czuje na widok dawno nie widzianych znajomych czy lubianej części rodziny podążyłam z wydawnictwem Stylowy Ślub z Przewodnikiem Młodej Pary (ten dopisek już chyba w kolejnym wydaniu sobie daruję, bo jest za długi…) w stronę przepięknych stoisk i kręcących się z wypiekami (chociaż ogromna większość w maseczkach) Narzeczonych.

A jakie to targi ślubne w covidzie?

– A napiszę Wam, że naprawdę porządne. Aż żal, w ostatnim tygodniu zrezygnowało wielu wystawców. Ci jednak, którzy mogli i chcieli przybyć myślę, że są bardzo zadowoleni, podbudowani, zwyczajnie szczęśliwi, że tyle osób się na targach pojawiło. A było to blisko 1500 osób. Było zainteresowanie, ruch, dobra energia. Działo się. Na scenie pokazy 5 salonów sukien ślubnych, tańce, animacje, konkursy dla Narzeczonych, w ręce których trafiły niesamowite nagrody… Program na scenie, by rozbić liczbę zwiedzających na mniejsze grupy – był powtarzalny w 2 blokach.

I napiszę Wam, że jestem zachwycona ogromną większością stoisk – wystawcy naprawdę się postarali. Pan Organizator stwierdził, że we Wrocławiu są zawsze najładniejsze targi, i tym razem – jak podkreślił – nie zawiódł się. Stylowy Ślub wędrował po zaprzyjaźnionych stoiskach niczym krasnal z Amelii i trafił w ręce Par, które – mam nadzieję – skorzystają z jego zawartości, by jeszcze lepiej i jeszcze piękniej przygotować się do ślubów i wesel. Czego gorąco życzę:)

Jolka Bartoszewicz

Tak to w skrócie… i na szybko kilka fotek, wybaczcie jakość… 🙂

 

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :